Руслана Писанка поділилася історією знайомства з чоловіком Ігорем. Актриса розсекретила, що познайомилася з чоловіком в Інтернеті.

Відома українська актриса і ведуча Руслана Писанка під час одного із інтерв’ю розкрила подробиці початку її роману з бізнесменом Ігорем Ісаковим, інформує Ukr.Media.

За словами Руслани, в 2009 році вона і її чоловік познайомилися в Інтернеті, проте симпатія виникла не відразу. Ігор написав актрисі на одному з сайтів знайомств і запросив на зустріч.

“Я подумала, ще один ідіот і відповіла, що якщо з кожним шанувальником буду пити чай, то мені потрібно буде випити Чорне море”, — згадала Писанка.

Зірка відмовилася від побачення, але номер все ж залишила. Через два тижні Ігор і Руслана все-таки зустрілися. Правда, знаменитість запізнилася на 5 годин. А в 2012 році вони стали чоловіком і дружиною і навіть разом взяли участь у проєкті “Зважені та щасливі”.

“Моя історія може стати прикладом для тих, хто ще вагається, сумнівається в тому, що в дорослому віці можна починати якісь стосунки. Подивіться, ми разом, дві людини які шукали половинку — знайшлися”, — сказала Писанка.