Герцоги Сассекські знову в центрі уваги.

Герцоги Сассекські сьогодні знову в центрі уваги. І якщо вчора в Мережі обговорювали вихід Меган Маркл з декрету, то тепер пара знову згадується в негативному контексті, інформує .

Як повідомляє західна преса, 38-річна Меган Маркл і 34-річний принц Гаррі образили королеву. А все через те, що вони відхилили запрошення королеви в гості в її резиденцію Балморал. І все б нічого, якби монарх не отримав в якості причини досить дивний привід. Звичайно ж, вона образилася. Але про все по черзі.

Нагадаємо, що після висловлювання принца Гаррі про дітей на них образились герцоги Кембриджські. Тому поїздка Меган і Гаррі відкладалася, щоб не перетинатися в шотландській резиденції Єлизавети II з Кейт Міддлтон і принцом Вільямом. Але все ж Її Величність чекала онуків з кінця липня і в підсумку не дочекалася.

Чому королева образилася? Річ у тому, що в Балморалі традиційно збирається вся родина. Але подружжя з сином Арчі не просто не приїхали, а заявили, що їх малюк Арчі занадто малий для подорожі в Балморал. Звичайно ж, це сприйнялося дивно, адже для поїздки на Ібіцу і у Францію — він був досить дорослим.

Інсайдери кажуть, що Меган не захотіла їхати в резиденцію королеви, бо вона проти полювання, а це — одна з головних розваг в цій місцевості.

Там (в Балморалі) люблять полювати, рибалити, влаштовують стрілянину. Це могло відштовхнути герцогиню.

Як би те ні було, Меган Маркл знову під атакою хейтерів з-за ігнорування королівських традицій.