Цей зворушливий сімейний знімок порадував шанувальників.

56-річний чоловік співачки Віри Брежнєвої, Костянтин Меладзе опублікував зворушливий сімейний знімок, чим порадував шанувальників, інформує .

Костянтин Меладзе у себе на сторінці поділився особистим знімком з дружиною, Вірою Брежнєвою. Композитор ніжно обіймає кохану, і підкреслює романтичність моменту словами: «Коли я чую музику…».

Шанувальники зіркової пари прийшли в захват від знімка. Вони відзначили, що подружжя гармонійно виглядає разом, попри різницю у віці.

«Скільки ніжності і турботи в одному фото!!!», «Маленька жінка в руках сильного чоловіка….це щастя!!!», «Він її обожнює❤️А Віра любить..і буде вдячна довго довго😊😊😊», «Яке прекрасне фото…Мужній, сильний і красивий чоловік та ніжна, витончена жінка…💓💝💕💖💝💖💝», «Який кадр, зворушливо🤗🌸💞», написали шанувальники.

Але декому здалося, що вони виглядають швидше не як чоловік і дружина, а як тато і дочка. Це підкреслює і поза: Костянтин притискає до себе Віру, як дитину: «Але прям як тато і дочка тут», «Дідусь з онукою? Ось що подумалося про фото».

Нещодавно, несподівано для всіх, Віра Брежнєва дала відверте інтерв'ю в ЗМІ, де поділилася особистими подробицями. Зірка розповіла, що до недавнього часу не відчувала себе красивою і не була впевненою в собі. І зізналася, що велику роль в цьому грають чоловіки.

«Для мене важливо бути поруч з сильним чоловіком, який піклується про мене і підтримує. Мій чоловік за останні кілька років став для мене справжньою опорою. Але в моєму житті були різні етапи. Після розлучення я залишилася одна з двома дітьми і сама не помітила, як перетворилася в ту саму жінку, яка коня на скаку зупинить і все може сама. І я зрозуміла, що не хочу ним бути. Так, я сильна, але іноді хочу бути слабкою поруч з сильним чоловіком… Мій чоловік каже, що найкрасивішою я буваю з ранку, коли у мене розпатлане волосся і немає ні грама косметики. Йому подобається, коли ми наодинці я без одягу, і його зовсім не хвилює, чи є у мене кубики преса. А нещодавно він прислав моє фото з підписом: «Це фото треба послати в космос. Щоб інопланетяни відразу полюбили людей…» Після таких слів я дійсно відчуваю себе найгарнішою на світі!» — розповіла Віра.

  27 травня — Сидір Бокогрій: історія, звичаї та прикмети свята

Костянтин Меладзе і Віра Брежнєва узаконили стосунки восени 2015 року, однак пара разом уже близько 14 років. Таємна церемонія одруження у вузькому колі пройшла в італійському місті Форте-дей-Мармі.