Щасливі батьки офіційно підтвердили радісну новину.

Співак розмістив фото з пологової палати з немовлям на руках на своїй сторінці в Інстаграмі. Іглесіас не повідомив ні імені, ні статі дитини та обмежився лише коротким підписом: «Моє сонечко». Дата народження — 30 січня 2020 року. Судячи по елегантному бантику, в Анни Курнікової та Енріке Іглесіаса все ж народилася дівчинка, інформує Ukr.Media.

За перші 15 хвилин пост зібрав понад 250 тисяч лайків і майже 8 тисяч коментарів з привітаннями. А через деякий час дві фотографії з немовлям виклала і Анна Курнікова.

Нагадаємо, що про вагітність Анни Курнікової здогадалися папараці, після того як їм вдалося зробити декілька фотографій тенісистки з помітно кругленьким животиком. А днями брат Енріке Іглесіаса — Хуліо — випадково проговорився про поповнення в родині під час інтерв’ю на одній з чилійських радіостанцій.

Енріке Іглесіас і Анна Курнікова познайомилися у 2001 році на зйомках кліпу Escape. І лише через 16 років пара нарешті завела дітей: 16 грудня 2017 року у них народилася двійня — дочка Люсі і син Ніколас. Своїх дітей Енріке Іглесіас і Анна Курнікова від громадських очей не приховують, але і не занадто часто балують шанувальників новими фотографіями та відео з їх участю. А якщо вже балують, то отримують у відповідь масу захоплених коментарів.