Шанувальники пари назвали фото «У вир з головою».

Режисер Костянтин Богомолов підтвердив чутки про весілля з Ксенією Собчак дуже красивим відео з відпочинку. В кадрі пара, тримаючись за руки, стрибає з палуби яхти в море, інформує .

У фіналі романтичного ролика (шанувальники режисера вже назвали його «У вир з головою») художній керівник Театру на Малій Бронній вказав точну дату урочистості — 13 вересня 2019 року.

Вперше інформація про швидке весілля Собчак і Богомолова з'явилася минулого тижня. За непідтвердженими даними, телеведуча вагітна, тому пара вирішила не зволікати та обмінятися клятвами вірності, поки ще зміни у фігурі Ксенії не так помітні.

Про роман журналістки та режисера стало відомо рік тому після скандалу в одному зі столичних ресторанів, де коханців за милою розмовою застав актор Максим Віторган, на той момент ще чоловік Собчак.

Під час конфлікту на вулиці артист зламав ніс режисерові. Через деякий час, Ксенія повідомила про розлучення зі спадкоємцем відомого прізвища.

До речі, у Максима в особистому житті теж все досить непогано. Актор зустрічається з молодою колегою Ніно Нінідзе. Нещодавно пара разом відпочивала в Одесі.