Як виглядає 73-річна мати Дженніфер Лопес.

Подивившись на маму Дженніфер Лопес, розумієш, чому співачка в свої 50 років виглядає карколомно. Гваделупі Родрігес 73 роки, але вона вражає своїм прекрасним зовнішнім виглядом і доглянутістю. У цьому віці більшість жінок виглядають як бабусі, їх обличчя покривають глибокі зморшки, але маму зірки важко назвати бабусею, інформує Ukr.Media.

Гваделупу не часто побачиш зі знаменитою дочкою. Але іноді папараці вдається зняти їх разом. Роздивляючись знімки, усвідомлюєш, чиї гени передалися Дженніфер.

Мама зірки дуже гарна жінка, та й до того ж шикарно виглядає. Так, багато хто подумає, що з величезними грошима дочки можна дозволяти собі дорогі б’юті-процедури і пластичні операції. Але ж є багато прикладів зірок, які зробили пластику, але їх зовнішність від цього не стає кращою.

Значить справа не в грошах, а в способі життя і в тих емоціях, які ми відчуваємо. Позитивний настрій в сукупності з фізичною активністю дозволяють надовго залишатися в гарній формі і молодо виглядати. Напевно, мама Джей Ло і живе за цим принципом, тому так чудово збереглася.