Актуальні новини

Куди піти у Львові у вихідні 16-18 жовтня

День народження «Піккардійської Терції».

Вокальна формація «Піккардійська Терція» запрошує львів’ян разом відсвяткувати своє 28-річчя сольним концертом. Його влаштують у неділю, 18 жовтня, у новому просторі – Ennio Event Square, що на вул. Джерельній. Співаки обіцяють свої найперші хіти – від «Старенького трамвая» і «Пустельника» до найновіших композицій. Початок концерту о 19:00. Вартість квитків від 300 грн.

Детальніше про подію читайте тут.

Етно-оперу-міф «Ukraine – Terra Incognita» виклали онлайн.

Перша у світі вистава у жанрі опера-міф може звучати просто у вашому домі. Від цього тижня постановка «Ukraine – Terra Incognita» доступна безкоштовно онлайн на каналі You Tube. Таку оперу-міф вигадала львівська співачка Уляна Горбачевська, вона ж написала лібрето на основі давніх українських пісень. Творці вистави поєднали народний спів із симфонічним оркестром, відеоартом та фрі-джазом.

«В основі лібрето є народні архаїчні пісні різні: від ритуальних, соло, колискових до козацьких поліфоній», – розповіла Уляна Горбачевська.

Театр ляльок вирушає на Сихів.

Щовихідних актори Львівського театру ляльок гратимуть вистави у Центрі Довженка, а точніше просто неба на його даху. Такий проект започаткували для того, щоб мешканці Сихова не мусили у час карантину добиратися до центру в театр. Цієї неділі, 18 жовтня, лялькарі покажуть виставу «Троє поросят» за мотивами англійської народної казки. Початок вистави о 14:00. Вартість квитків 80 грн.

Більше інформації – за посиланням.

Театральний світ художника Мирона Кипріяна.

Костюми, ескізи та сценографію до вистав Мирона Кипріяна зберуть разом. У Львівському національному музеї відкрили виставку до 90-річчя від Дня народження багаторічного головного художника театру ім. Марії Заньковецької. Глядачі побачать те, що створив Мирон Кипріян для сцени заньківчан за 60 років творчості.

  Рада ухвалила закон про заснування державної премії імені Мирослава Скорика

«Наша виставка розкриває світ Мирона Кипріяна з життя театру. Він був ще й дуже хорошим живописцем. Можна показувати різні грані його таланту, але ми, як театр, зупинились саме на цьому театральному аспекті творчості митця», – розповіла керівниця літературно-драматургічної частини театру заньківчан Тетяна Батицька.

Більше інформації – за посиланням.

Залишити відповідь