Актуальні новини

Куди піти у Львові у вихідні 16-18 жовтня

День народження «Піккардійської Терції».

Вокальна формація «Піккардійська Терція» запрошує львів’ян разом відсвяткувати своє 28-річчя сольним концертом. Його влаштують у неділю, 18 жовтня, у новому просторі – Ennio Event Square, що на вул. Джерельній. Співаки обіцяють свої найперші хіти – від «Старенького трамвая» і «Пустельника» до найновіших композицій. Початок концерту о 19:00. Вартість квитків від 300 грн.

Детальніше про подію читайте тут.

Етно-оперу-міф «Ukraine – Terra Incognita» виклали онлайн.

Перша у світі вистава у жанрі опера-міф може звучати просто у вашому домі. Від цього тижня постановка «Ukraine – Terra Incognita» доступна безкоштовно онлайн на каналі You Tube. Таку оперу-міф вигадала львівська співачка Уляна Горбачевська, вона ж написала лібрето на основі давніх українських пісень. Творці вистави поєднали народний спів із симфонічним оркестром, відеоартом та фрі-джазом.

«В основі лібрето є народні архаїчні пісні різні: від ритуальних, соло, колискових до козацьких поліфоній», – розповіла Уляна Горбачевська.

Театр ляльок вирушає на Сихів.

Щовихідних актори Львівського театру ляльок гратимуть вистави у Центрі Довженка, а точніше просто неба на його даху. Такий проект започаткували для того, щоб мешканці Сихова не мусили у час карантину добиратися до центру в театр. Цієї неділі, 18 жовтня, лялькарі покажуть виставу «Троє поросят» за мотивами англійської народної казки. Початок вистави о 14:00. Вартість квитків 80 грн.

Більше інформації – за посиланням.

Театральний світ художника Мирона Кипріяна.

Костюми, ескізи та сценографію до вистав Мирона Кипріяна зберуть разом. У Львівському національному музеї відкрили виставку до 90-річчя від Дня народження багаторічного головного художника театру ім. Марії Заньковецької. Глядачі побачать те, що створив Мирон Кипріян для сцени заньківчан за 60 років творчості.

  Культурні події у Львові на вихідні 4-6 вересня

«Наша виставка розкриває світ Мирона Кипріяна з життя театру. Він був ще й дуже хорошим живописцем. Можна показувати різні грані його таланту, але ми, як театр, зупинились саме на цьому театральному аспекті творчості митця», – розповіла керівниця літературно-драматургічної частини театру заньківчан Тетяна Батицька.

Більше інформації – за посиланням.

Залишити відповідь