Актуальні новини

Хор «Дударик» заспіває літургію за здоров’я усіх дітей світу

У неділю, 18 жовтня, хор школи при Національній хоровій капелі «Дударик» заспіває літургію за здоров’я усіх дітей світу. Відправа відбудеться в храмі святого Лазаря об 11:00, повідомляє пресслужба Львівськох міської ради.

Особливістю літургії буде те, що функції регента, дяка і хору виконуватимуть діти без дорослих наставників, самостійно. Це перший із багатьох передювілейних проектів капели «Дударик». У 2021 році капелі виповниться 50 років.

«Лише священники і діти сповнятимуть таїнство Святої Літургії. Без допомоги і “втручання” дорослих. А батьки, прихожани і капеляни вболіватимуть за них. В такий спосіб ми хочемо запросити дітей Львова і цілого світу до нас на літургію», – зазначає Дмитро Кацал, директор та художній керівник капели.

Дмитро Кацал розповів, що було проведено безліч онлайн-репетицій, хормейстери під проводом Мар’яни Хижої (головна хормейстерка капели) вклали чимало праці у вивчення цього матеріалу. Було гармонізовано і відредаговано «самоливну літургію» галицького розспіву, узгоджено текстову частину із молитовником.

Літургія транслюватиметься у соціальних мережах.

  Режисер Ахтем Сеітаблаєв отримав премію імені Василя Стуса

Залишити відповідь