Актуальні новини

Куди піти у Львові у вихідні 23-25 жовтня

Прем’єра «Король олень» з шармом італійського театру dell’arte

Посмакувати італійським театром масок, а ще живою музикою та запальними танцями — таку пропозицію робить глядачам Перший театр. У п’ятницю та суботу, 23 і 24 жовтня — прем’єра вистави «Король олень» від режисерки Лариси Діденко та автора Карла Гоцці. Постановка доповнить вечірній репертуар для дорослих у цьому театрі.

«Під час цієї вистави глядачі зможуть сидіти просто на сцені за столиком, можуть собі щось випити і насолоджуватися дійством, нашою третьою прем’єрою у цьому сезоні», — запросив директор-художній керівник Першого театру Юрій Мисак.

Детальніше читайте за посиланням.

Проект «Ковчег Україна» виходить онлайн

Вперше оприлюднять проект «Ковчег Україна». У його межах зазвучить усе багатоголосся України за тисячу років. Ковчег об’єднав диригентку Оксану Линів, Молодіжний симфонічний оркестр, гурти «ДахаБраха», «Курбаси», «Хорея козацька», капелу «Дударик», народну співачку з Полісся Домініку Чекуну та письменника Сергія Жадана. Концерт оприлюднять на сторінці проекту 24 жовтня.

«Ви почуєте, як і акапельно виконані ще архаїчні, дохристиянського часу українські пісні, так і періоду бароко, так і твори надзвичайних українських композиторів-класиків Бориса Лятошинського, Валентина Сильвестрова», — розповіла диригентка, співініціаторка проекту «Ковчег Україна» Оксана Линів.

За смаколиками — на Свято сиру і вина

Від п’ятниці до неділі, 23-25 жовтня, у подвір’ї палацу Потоцьких знову влаштують Свято сиру і вина. На його території можна буде дегустувати смаколики. У суботу смаку додасть концерт Олега Скрипки та Le Grand Orchestra. Окрім того, традиційно чавитимуть виноград у діжках, а ще випікатимуть гігантський сирник за давнім галицьким рецептом.

Більше інформації знайдете тут.

«Театральні історії» від Вікторії Проців

Львівська художниця Вікторія Проців відкрила персональну виставку в арт-салоні «Велес». Цього разу у притаманному тільки їй авторському стилі пропонує іронічний та життєрадісний світ театральних історій, які часто відображають наше буденне життя.

  Фестиваль "Французька весна 2020" перенесено

«Кожну тему і роботу можна трактувати по-різному, ставити власні акценти. В мене виставка вийшла в такому іронічному жартівливому жанрі», — запросила на відкриття Вікторія Проців.

Детальніша інформація тут.

«Колискові для Олекси» від Соломії Чубай

Львівська співачка Соломія Чубай презентує концерт та новий альбом «Колискові для Олекси». До нього увійшли пісні, які співачка написала для дітей з аутизмом на слова різних авторів: від Лесі Українки до Івана Малковича. Вони вселяють у слухача відчуття спокою та гармонії. Концерт — у п’ятницю, 23 жовтня, у Палаці культури іменi Гната Хоткевича.

Деталі за посиланням.

Інклюзивна бейбі-прем’єра у Театрі ляльок

Львівський театр ляльок скликає малечу до 3 років у п’ятницю та суботу, 23 і 24 жовтня, на прем’єру інклюзивної бейбі-вистави «Як нотки пісеньку складали». Кожна нота має свою пісню і окрему барву. Глядачі мають їх розбудити співами, танцями та іграми. Вистава інтерактивна та розрахована у тому числі й на дітей із синдромом Дауна.

«Ми робили цю постановку саме такою, щоб дітки в кінці вистави знали, що таке нотки, що таке нотний стан, нотна грамота, як мелодії складаються», — розповів режисер Михайло Урицький.

Більше інформації шукайте тут.

Соціальна драма на сцені заньківчан

У театрі імені Марії Заньковецької — прем’єра вистави «Буна». Це соціальна драма на основі реальної історії родини з Буковини. Драматургиня Віра Маковій зобразила українське село на межі глобалізації. У центрі сюжету — бабуся, як остання берегиня народних традицій та її онуки, які хочуть втекти до міста за освітою і кар’єрою. Перший показ «Буни» — у неділю, 25 жовтня, на камерній сцені.

Деталі знайдете тут.

  Копія мами: донька Олі Полякової постала в дуже жіночному образі на нових світлинах

Залишити відповідь