Юрій Великий почав виступати в ролі Зеленського.

Гумористична студія «Квартал 95» підшукала заміну Володимиру Зеленському. Ним став Юрій Великий, учасник дуету «Брати Шумахери». Як на цю заміну відреагував Інтернет?

На тижні в Одесі відбувся перший вихід Юрія Великого на сцену в ролі Володимира Зеленського. Це вже не перший український президент, якого пародіює гуморист: раніше від нього діставалося жартів Януковичу та Петру Порошенку. Роль він розцінює, як велику відповідальність, інформує .

«Я не можу жартувати образливо, щонайменше тому, що це президент країни, в якій я живу. По-друге, я знаю цю людину особисто, і певною мірою моє становлення проходило з його участю. Власне кажучи, він був моїм творчим наставником. Тому що багатьом речам ми навчилися, працюючи в «95 Кварталі», отримали там досить великий творчий розвиток»,

– розповідає комік, тонко натякаючи, що жартувати буде стриманіше, ніж раніше і над іншими президентами.

Для того щоб добитися схожості з президентом, Великому знадобилася перука. І якщо раніше політикам і державним діячам діставалося на горіхи від Зеленського, то тепер настала його черга ставати об'єктом жартів.

Жарти дійсно були досить м'якими: обіграли ситуацію з українськими політиками, пожартували на тему діалогів з Ангелою Меркель і також обіграли відносини Зеленського та глави адміністрації президента Андрія Богдана, який постійно ходить за ним і щось шепоче на вухо.

Відео зі свого виступу комік поділився на своїй сторінці у Інстаграм, і користувачі одразу почали коментувати. Думки розділилися — хтось задоволений, а хтось не дуже:

  • «Я звичайно все розумію, але зовсім не схожий…. Не як не хотілося образити вас і ваш талант».
  • «По-моєму, тобі доведеться тепер відростити волосся».
  • «Юрій, з вас пісня «Кожен вечір, вечір настає раптом»!»
  • «Це був самий довгоочікуваний концерт! Отримали море задоволення!»
  • «Мені не сподобалося. Голоси тільки приблизно схожі, з натяжкою. Ну і шарму взагалі немає! Немає тієї родзинки, властивої тільки Зеленському!!! Загалом, третій сорт не брак».
  • «Юрій ви молодчина! Дуже хочеться, подивитися повний випуск! Чекаю з нетерпінням!»
  Еріка Герцег опублікувала відео з репетиції та приголомшила красою обличчя без макіяжу

А ми нагадаємо, що наприкінці червня студія оголосила пошуки актора на роль Володимира Зеленського, адже, попри те, що з проєктами «Кварталу» вони справляються і без новоспеченого президента, їм потрібен хтось, хто буде професійно пародіювати Зеленського. Тому вони вирішили провести кастинг.

«У конкурсі пародистів Володимира Зеленського може взяти участь будь-який бажаючий, головне — продемонструвати голос «з хрипцою». Якщо ви впевнені, що зможете смішно і правдоподібно показати Зеленського, що вам повірять не тільки близькі, але й охорона на прохідній Адміністрації Президента, надсилайте своє відео за адресою»,

– написали в оголошенні студії.

І ось, нарешті, вибрали. Дивилися вже виступ з «новим Зеленським»?