21-річна внучка Віктора Ющенка відзначила свій день народження на Мальдівах. Святкування посеред Індійського океану.

21-річна внучка екс-президента України Віктора Ющенка — Доменіка — відпочила на Мальдівах. Там дівчина з розмахом відсвяткувала свій день народження, похизувавшися фотографіями в сторіс свого Instagram.

До слова, цього року на Мальдівах відпочив практично весь український бомонд. Там побувала Оля Полякова, Даша Квіткова і Микита Добринін, Настя Каменських і Потап, Катерина Кухар з сім’єю та багато інших. Доменіка показала підписникам фото з шикарного відпочинку: 21-річчя дівчина зустрічала на яхті посеред Індійського океану, інформує Ukr.Media.

Доменіка пила елітне шампанське Moet & Chandon вартістю 100 $ (2700 гривень) за пляшку, а також похвалилася іменинним тортом із підписом Happy B Day. Красиво жити не заборониш! До слова, про дівчину заговорили після того, як вона прийшла на “Голос країни 11”.

Онука Ющенка зізналася, що давно мріяла виступити на сцені найпопулярнішого вокального шоу України. Вона переспівала пісню групи Kazka — “Плакала”, але жодне із зіркових крісел до неї не розвернулося, і дівчина не потрапила на проєкт.