Актуальні новини

Леся Нікітюк хоче переїхати в іншу країну

Ведуча Леся Нікітюк зізналася, заради чого так багато працює.

Леся Нікітюк хоче переїхати в іншу країну. Ведуча Леся Нікітюк зізналася, заради чого так багато працює.

Поки шанувальники Лесі Никитюк стурбовані станом її здоров'я після Instagram-сторіс під крапельницею, телезірка не сумує і готується до зйомок нового сезону «Хто проти блондинок?». А ось особисте життя ведучої Нового каналу залишається загадкою. Єдине, в чому нещодавно зізналася Леся – тепер вона вільна дівчина. При цьому знаменитість точно знає, які хоче вибудувати відносини зі своїм майбутнім обранцем, інформує .

«Ідеальна сім'я – це коли один іншого покличе, а той, безсумнівно, прилетить, – зізнається Леся Нікітюк. – Ідеальні стосунки – коли не коханці, а друзі, рідні душі. Дуже важливо, щоб світ однієї людини і світ іншої не лякав їх. Тоді буде комфорт».

Також ведуча розповіла про те, що замислюється про переїзд в іншу країну. Але тільки за умови, якщо буде чекати поповнення.

«Якщо все влаштується в особистому житті і я запланирую дитину, то хотіла б перші 2-3 роки пожити з малюком в іншому кліматі, – зізналася Леся Нікітюк. – Щоб йому було легше адаптуватися. Багато які діти хворіють через клімат і самі батьки від цього страждають. Якщо можна все спростити, чому б цього не зробити? Для того я і працюю багато, щоб можна було переїхати в іншу країну і ніхто ні в чому не потребував».

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  В Україні з'явився найбільший мікрофон

Залишити відповідь