Спеціально до Дня Валентина, пара випустила свою музичну love-story.

У найромантичніший день в році, у свято День Валентина, ця красива пара представляє свою музичну love-story: музичний фільм про свої романтичні стосунки. Зустрічайте!

До Дня всіх закоханих Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян випустили музичний фільм “Арсен і Тоня. Музична love-story”. Зйомки проходили на теренах Фрісландії, провінції Нідерландів, інформує Ukr.Media.

Представлена робота — це 40 хвилинний мюзикл з монологами про кохання. Під відкритим небом, на вулицях міста Леуварден та інших мальовничих місцях провінції Тоня та Арсен заспівали близько десятка своїх пісень.

Відповідаючи на питання “Чому Фрісландія?”, Арсен розповів, що Юрій Тира (Степанич), шкіпер “Бравого Хендріка” і друг співака, запросив прогулятися на кораблі по каналах землі фрісів:

Він розповідав, що регіон — немов величезна антикварна крамниця, де приховані історичні скарби цілої країни. Ці слова навіяли спогади про минуле і мені спонтанно прийшла ідея саме в цьому місці зняти романтичний фільм про наші відносини з Тонею.

А співачка доповнила:

Місцевість вибрала нас. Вже спланувавши зйомки та прибувши в країну, ми випадково дізнаємося, що регіон називають “місцем, де живе любов”.

За словами Арсена, попри розписаний заздалегідь маршрут, отримати дозвіл на офіційні зйомки в місті так і не встигли. Тому довелося грати та співати без дозволу на власний ризик.

Навіть поліція приїздила. Тихенько обійшли будинки навколо площі і запитали, чи не заважаємо чи місцевим. “Хлопці класно грають!”, — відповіли жителі, і поліція поїхала так само тихенько. Дуже доброзичливе місто”, — ділиться спогадами Арсен.

Під час подорожі виникало безліч непередбачених ситуацій. Так, протягом зйомок зіпсувалася погода: дощі зі снігом, вітром зносило квадрокоптер. Знімальній групі і музикантам не раз доводилося перечікувати негоду під мостами каналів.

  7 січня – Різдво Христове: історія, традиції та прикмети свята

Фільм “Арсен і Тоня. Музична love-story” вже доступний для перегляду. Зустрічайте новинку!