Телеведуча показала себе в стильному домашньому образі.

Нещодавно телеведуча Лідія Таран переїхала у свою нову квартиру-дуплекс. Там ще триває косметичний ремонт, але основні роботи закінчені. Знаменитість вже підготувалася до свят, декорувавши житло новорічними атрибутами. На своїй сторінці в Instagram Лідія поділилася затишними і теплими знімками, показавши себе і свій святковий декор, інформує Ukr.Media.

Телеведуча позувала, сидячи на сходах, прикрашеній ялиновими гілками та іграшками. У публікації телеведуча зазначила, що давно мріяла про такі сходи, як з американських фільмів. Тепер в цьому місці Лідія часто відпочиває, читає книги.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

“І це мої книжкові сходинки. Я про них мріяла, якраз тоді, коли не читала, а дивилася серіали. Сходи ці такі, як в більшості американських будинків, двоколірні і чесно — дерев’яні, але америкоси не тримають там книг. Тому сходи все ж таки українські”, — розповіла Лідія в публікації. Також телеведуча розповіла, що багато її гостей так і не доходять до другого поверху — залишаються посидіти на сходах, так там затишно. Ідеально!