Гімнастка розкрила секрет стрункості.

У вересні минулого року Лілія Подкопаєва стала мамою втретє. Проте вже через кілька місяців вона продемонструвала громадськості розкішну фігуру. Як їй вдалося так швидко відновитися після пологів вона розповіла в одному із інтерв’ю, інформує Ukr.Media.

Зі слів гімнастки протягом всієї вагітності вона тримала себе у формі. Тому вона набрала всього лише 9 кг. Оскільки маля постійно тримає маму в тонусі, Лілія змогла відновитися всього за кілька місяців.

«Минуле в спорті дає про себе знати! Ну і я під час вагітності всіляко намагалася тримати себе у формі. За всю вагітність я набрала лише 9 зайвих кг і потім мені легко було від них позбутися, якщо так можна говорити. Донечка нас тримає в активному режимі і це я про те, що скільки ми її будемо тримати на руках, стільки і ми будемо в хорошій формі і підтягнутими!», — коментує Подкопаєва.

Від грудного годування знаменитість відмовлятися не планує, оскільки переконана, що тільки в такому випадку у дитини сформується сильний імунітет. Лілія не приховує, що троє дітей у сім’ї — це складно. Варто зауважити, що у її нинішнього чоловіка є ще двоє від 1-го шлюбу. Тому Зірковій матусі турбот вистачає.

«Крутишся, як білка в колесі! Я це відчуваю і це щастя! Це по справжньому велике щастя, коли тобі трохи за 30-ть або навіть 40… Ти усвідомлюєш, що такого з тобою вже точно не буде», — додала знаменитість.