Співачка розповіла, як замість хлопчика її мати народила дівчаток-двійнят.

37-річна Віра Брежнєва дбайливо ставиться до свого особистого життя і рідко балує шанувальників сімейними фотографіями. Але з нагоди важливої події співачка зробила виняток, інформує Ukr.Media.

Брежнєва привітала з днем народження своїх сестер-двійнят, яким виповнилося по 35 років. Віра зізналася, що у неї з родичками теплі стосунки і вона рада, що виросла саме в багатодітній родині. Знаменитість поділилася рідкісними кадрами, на яких зображена з мамою Тамарою, а також сестрами Анастасією і Вікторією.

«22 грудня, в день зимового сонцестояння, народилися відразу дві мої сестрички замість одного великого хлопчика», — написала Брежнєва. Під постом Анна Семенович з гумором зазначила: «Думаю, батько був шокований: хотів сина, а отримав двох дівчаток». Віра підтвердила припущення: «Анечка, саме так і було, мама боялася, що він її з пологового будинку не забере».

Шанувальники одразу кинулися вітати та бажати сім’ї Брежнєвої всього найкращого. Також підписники відзначили, що Тамара Галушка так добре виглядає, що легко може зійти за сестру Віри, Анастасії та Вікторії.

«Тепер вже наші діти так само грають разом, базікають і підтримують один одного. Сьогодні в нашій родині свято, і найголовніше, чого я нам бажаю — частіше збиратися разом», — поділилась співачка.