Актуальні новини

Канал UA: КУЛЬТУРА покаже ювілейний концерт НАОНІ за участю Джамали, Олега Скрипки та Валерія Харчишина

З 30 червня по 3 липня о 14:30 суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА покаже ювілейний концерт Національного академічного оркестру народних інструментів.
Про це повідомляє UA: Суспільне мовлення
НАОНІ вже 50 років, і за цей час колектив не лише не втратив актуальності, а й став популярним завдяки своїм творчим експериментам та колабораціям з українськими виконавцями.
«Наш головний репертуар — українська народна інструментальна музика всіх регіонів України. Та ми популяризуємо й українську авторську пісню з найкращими солістами опери, а також співпрацюємо з музичними гуртами та попспіваками. За моїм спостереженням, у світі поширюється тенденція використовувати в аранжуваннях народні інструменти», — розповів художній керівник оркестру Віктор Гуцал.
У програмі концерту — українська народна музика, саундтреки до голлівудських фільмів, музика народів світу та українські й світові хіти в незвичайному аранжуванні. У концерті беруть участь оперні співаки Марія Стеф’юк (сопрано), Сусанна Чахоян (сопрано), Валентин Дитюк (тенор), Сергій Магера (бас), Павло й Петро Приймаки (тенори), а також співачка Джамала, лідер гурту «ВВ» Олег Скрипка та фронтмен гурту «Друга ріка» Валерій Харчишин.
Дивіться ювілейний концерт НАОНІ на телеканалі UA: КУЛЬТУРА, а також на сайті та в мобільному застосунку suspilne.tv для iOS й Android.

 

  22 грудня — Ганна зимова (темна): історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь