Актуальні новини

50 днів до Євробачення: Kalush Orchestra розповів про підготовку

Гурт «Kalush Orchestra» підтвердив, що готується представити Україну на Євробаченні-2022 в Турині.
«До Євробачення залишилося рівно 50 днів. Ми готуємося як можемо, стараємось максимально, щоб представити нашу країну якомога краще. Величезна подяка організаторам і спільноті Євробачення, дуже дякую, що ви нам допомагаєте. Маємо надію, що приїдемо до вас, і що тут уже настане мирний час», — сказав фронтмен гурту Олег Псюк.
Від початку війни музиканти з гурту «Kalush Orchestra» беруть активну участь у боротьбі проти російських загарбників. Так, один з членів команди приєднався до територіальної оборони Києва. Соліст гурту Олег Псюк займається волонтерською діяльністю, допомагає людям переїжджати, знаходити прихисток та медикаменти. Ігор Діденчук теж займається волонтерською діяльністю та плете маскувальні сітки, готує коктейлі Молотова.
Нагадаємо, що 25 березня Європейська мовна спілка відсторонила росію від участі в Євробаченні-2022, тому в конкурсі братиме участь сорок країн. Послухати виступи усіх учасників можна за посиланням eurovision.tv.
Суспільне мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України у міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2022 в Італії. Євробачення-2022 відбудеться в італійському місті Турин в арені Pala Olimpico за участі 40 країни спочатку у півфіналах 10 і 12 травня, а потім у великому фіналі — 14 травня.
Джерело: Суспільне мовлення

  22 січня — Пилипів день: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь