Актуальні новини

У Національному заповіднику “Софія Київська” відбудеться відкриття IV Фестивалю високого мистецтва Bouquet Kyiv

У Києві 27 серпня відбудеться відкриття IV Фестивалю високого мистецтва Bouquet Kyiv  Stage.
Фестиваль проходитиме у Національному заповіднику “Софія Київська”.
Захід відкриється музичною програмою дитячого хору “Щедрик” та електронного музиканта Антона Дегтярьова. Концерт пов’язаний із виставкою “Катарсис”, яка є візитівкою фестивалю та найповніше розкриває його тему – “МИ. Між минулим та майбутнім”. Експозиція представить роботи майстрів пізньобарокового мистецтва – Йоганна-Георгія Пінзеля, його учня Франциска Олендзького та сучасного українського художника Олександра Животкова.
Хор “Щедрик” – найвідоміший та найдавніший професійний дитячий хор Києва, що виростив не одне покоління видатних музикантів та діячів мистецтва. У 2021 колектив святкує своє 50-ти річчя. Антон Дегтярьов, маючи класичну освіту піаніста, став однією з найвпізнаваніших постатей в українській електронній музиці та є майстром ембієнт і гранж. Цей концерт є ключовим в концепції фестивалю.
В основній програмі: 

16.00 – Бесіда під ясенем з Оксаною Забужко

18.00 – Концертна програма «Пінзель-Животков. Поєднані музикою»

20.00 – Перформанс “Босоногі Боги”, подарунок Олександру Дубовику від фестивалю.

22.00 – Джазовий концерт “NAZGUL SHUKAEVA PROJECT. EL MATA”

Фестиваль Високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage започаткований у 2018 році у Києві. Традиційно він проходить в останні дні літа в заповіднику «Софія Київська». Захід поєднує музику, візуальне мистецтво, кіно, театр, літературу, балет і фешн. Щороку понад третину програми складають закордонні учасники.
Цьогорічна тема – «МИ. Між минулим і майбутнім». Усі події – а це сім днів музики,  візуального мистецтва, театру, літератури, бесід під ясенем із лідерами думок та культурними діячами і насичена дитяча програма – будуть пов’язані з темою часу і проживанням життя «тут і зараз».

  Держаудитслужба виявила 4,7 млн грн втрат у львівському театрі «Воскресіння»

Залишити відповідь