Прес-служба співака пояснила слова про останній тур.

Днями Макс Барських дав привід понервувати своїм фанам, заявивши про можливий відхід зі сцени. Співак не розтлумачував своє висловлювання, але шанувальники зробили це за нього. Прес-служба артиста теж не стала мовчати.

Нещодавно в Юрмалі Макс Барських давав інтерв'ю каналу Муз-ТВ. Артист розповів, що останнім часом трохи втомився. До того ж, постійні гастролі та робота над піснями робить відбиток на його особистому житті, інформує .

Співак зізнався, що весь свій час віддає роботі:

"Мені хочеться приділити трошки часу своєму особистому життю, тому що воно кульгає. Я присвячую себе на 100% людям і повертаюся одиноким додому, і засинаю один…"

Також співак розповів про майбутній великий тур в Сполучені Штати, Канаду, Австралію і держави ЄС, який може стати останнім:

"Вперше поїдемо в Австралію, Копенгаген, Чехію. Є ймовірність того, що цей тур буде останнім."

Шанувальники по-різному відреагували на ці слова. Більшість поціновувачів творчості українського артиста почали писати йому під фотографіями зворушливі коментарі: "Ти вчасно зупинився… не заганяй себе до смерті, тобі треба все ретельно обдумати та продумати, доля сама дасть тобі знак…", "Може, краще рідше виступати, але не йти зі сцени", "Про що ж ти задумався неземний Макс?". Але багато хто, в тому числі й популярні новинні Telegram-канали, почали поширювати версії про "черговий піар-хід" і згадувати, як "Алла Борисівна вже кілька разів давала прощальний концерт. І нічого, співає".

Щоб розставити всі крапки над "і" і припинити плітки та домисли ще в їх зародку — в обговорювання втрутилася піар-служба Макса Барських з поясненням:

"Ця фраза була вирвана з контексту. З наступного року у нас стартує масштабний другий світовий тур. Природно, після кожного масштабного туру артист бере паузу відпочити, записати новий матеріал тощо. Чутки про те, що Макс припиняє кар'єру злегка перебільшені."

  31 березня у Чернівцях відбудеться особливий "Концерт для усього світу"

Ну, що ж, шанувальники Макса Барських можуть видихнути — улюблений артист нікуди не йде, хіба що у відпустку…