Ні для кого не секрет, що зірки заробляють кругленькі суми на своїх Instagram-сторінках. Аналітики з'ясували, хто з зірок найбагатший і отримує найбільше грошей за пост.

Instagram продовжує розвиватися і рости, а також показувати одні з найкращих показників вартості за рекламний пост. Більше того — 83% користувачів дізнаються про нові продукти та сервіси саме з Інстаграм. А хто ж може краще всього прорекламувати продукт, як не зірка з мільйонами шанувальників?

Західні аналітики з'ясували, хто ж з мастодонтів Інстаграм отримує найбільше грошей за свої рекламні пости, інформує .

#1 Кайлі Дженнер

Кайлі не тільки стала наймолодшим мільярдером, який зробив себе сам, але також міцно займає перше місце серед найбагатших селебріті Інстаграм. У 2017 році Кайлі займала лише четверте місце, отримуючи 400 тисяч доларів за пост, але в минулому році вона перемістилася на перше, яке займає навіть у цьому році. На сьогодні у Кайлі Дженнер 140 мільйонів шанувальників, а за один рекламний пост вона отримує щонайменше 1,2 мільйона доларів.

#2 Аріана Гранде

Співачка Аріана Гранде зробила неймовірний ривок в цьому році, адже ні в 2018, ні в 2017 роках її у списку найбагатших селебріті Інстаграм не було. Аріана, яка прославилась як актриса ситкомів для підлітків на каналі Nickelodeon, активно будує свою співочу кар'єру, а також випускає свій бренд косметики. На даний момент у неї 159 мільйонів шанувальників, а заробляє вона 966 тисяч доларів за пост. Так тримати, Аріана!

#3 Кріштіану Роналду

Футболіст не збавляє позицій, надійно зміцнившись на зайнятому ним у 2017 році третьому місці серед Instagram-багатіїв. Збільшується тільки його гонорар за рекламний пост. Якщо в 2017 році футболіст отримував 400 тисяч доларів, то тепер ця сума подвоїлася: 975 тисяч доларів за посаду при 173 мільйонах шанувальників.

  Оксана Марченко та Віктор Медведчук знялися у фільмі про Україну

#4 Кім Кардаш'ян

Кім помітно спустилася в цьому списку, адже в 2017 році вона займала друге, після Селени Гомес, місце і заробляла 500 тисяч доларів за пост. Тепер же вона, як і в минулому році, отримує за пост 910 тисяч доларів при кількості шанувальників 143 мільйони.

#5 Селена Гомес

У 2017 році Селена Гомес могла похвалитися найбільшим заробітком в Інстаграм серед усіх селебріті: у неї було 122 мільйони шанувальників, а отримувала вона 550 тисяч доларів за один пост. У 2018 році вона спустилася на друге місце, поступившись ним Кайлі Дженнер, а вже в цьому році вона зайняла п'яте місце. Співачка заробляє 886 тисяч доларів за пост, і у неї 153 мільйони шанувальників.

#6 Дуейн Джонсон (Скеля)

Спортсмен і голлівудський кіноактор, якого не було в списку Інста-багатіїв у 2017 році, вривається в нього на шосте місце в 2018 і продовжує утримувати. Скеля отримує 882 тисячі доларів за один свій пост в Інстаграм і у нього 148 мільйонів шанувальників.

#7 Бейонсе

Бейонсе в цьому році спустилася з п'ятого місця на сьоме. Співачка отримує 785 тисяч доларів за один пост в Інстаграм і кількість її шанувальників продовжує зростати.

#8 Тейлор Свіфт

Вперше в десятці Інста-багатіїв — співачка Тейлор Свіфт, яка в цьому році знялася в адаптації відомого мюзиклу «Кішки». Кількість її шанувальників поступово підбирається до позначки в 120 мільйонів, а за один пост Тейлор Свіфт отримує майже 750 тисяч доларів. Непоганий результат.

#9 Неймар да Сілва Сантос Жуніор

Футболіст Неймар да Сілва спустився в списку найбагатших Instagram-селебріті на одну позицію, хоч і став заробляти більше, ніж у минулому році. Спортсмен заробляє за один пост 722 тисячі доларів і обігнав у рейтингу співака Джастіна Бібера, який у минулому році був на позицію вище нього.

  День стійкої гастрономії відзначається 18 червня

#10 Джастін Бібер

Аутсайдером десятки стає співак Джастін Бібер, який з сьомого місця спустився на десяте. Заробляє він трохи менше, ніж Неймар: його заробіток в Інстаграм дорівнює 722 тисяч доларів.