Актуальні новини

Максим Галкін вперше розповів, як Алла Пугачова допомогла йому на початку кар’єри

Максим Галкін вперше відповів на звинувачення, що він став популярним тільки завдяки Аллі Пугачовій.

Знаменитості більше за інших стикаються з критикою оточуючих. А вже після того, як соціальні мережі стали неймовірно популярними, публічні люди ще частіше стають об'єктами для обговорювання і негативних висловлювань з боку хейтерів. Так, наприклад, 42-річному Максиму Галкіну часто доводиться читати, що він зобов'язаний своєю популярністю шлюбу з Аллою Пугачовою, інформує .

Днями Максим дав інтерв'ю, в якому відверто відповів на звинувачення хейтерів і зізнався, що в деяких моментах все ж не обійшлося без допомоги Алли.

"Я заспівав з її легкої руки. Поради як співати, як поводитися на сцені, одягатися – це вона давала, так. Круглі окуляри, які я зараз ношу, – вона порадила. Я люблю лінзи, але вона сказала: "Ти в цих окулярах такий знайка, я тебе таким полюбила. Іди і купи!", – каже Максим.

А ось успіху в сфері гумору Галкін добився сам:

"Я живу в повній впевненості, що до успіху прийшов до того, як познайомився з Аллою. І цьому є об'єктивні підтвердження. Я народився з таким відчуттям повної самодостатності, власної величі і тому подібне, щоб "бути при Пугачовій" мені навіть в голову не приходило!"

Також Максим Галкін зізнався, що йому подобається розуміти, що поруч з ним така жінка, як Алла Пугачова:

"Я завжди відчував кайф від того, що можу кудись прийти разом з Аллою, і я йду на задній план, тому що Алла входить – і вона цариця цього простору. Мене це влаштовує".

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  На Дніпропетровщині відкрили найбільшу інсталяцію у формі скіфської пекторалі

Залишити відповідь