Актуальні новини

Заказать и купить билеты на Martin Lindstrom / Мартин Линдстром

Заказать и купить билеты на Martin Lindstrom / Мартин Линдстром можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Семинар Martin Lindstrom / Мартин Линдстром в Киеве состоится 20 апреля 2019 г, 10:00, Отель Ramada Encore Kiev.

МАРТІН ЛІНДСТРОМ

Експерт світового рівня з маркетингу, нейромаркетингу, брендингу, поведінкової економіки № 1 у світі!
ФОКУС БІЗНЕСУ – ЦІННІСТЬ СПОЖИВАЧА!

РОЗУМІННЯ ЦІННОСТЕЙ, ЕМОЦІЙ, БАЖАНЬ ВАШОГО КЛІЄНТА – КЛЮЧ ДО СТРІМКОГО ЗРОСТАННЯ ДОХОДУ ВАШОЇ КОМПАНІЇ!
Звичні формати B2B і B2С вже не працюють!

МАЙБУТНЄ ЗА H2H (ЛЮДИНА ДЛЯ ЛЮДИНИ) – за емоційними брендами із соціальною місією. МАРКЕТИНГ ЗМІНИВСЯ. ВІН СТАВ СОЦІАЛЬНИМ!
За концепцією соціального маркетингу вже сьогодні працюють багато провідних компаній, розуміючи справжні бажання покупця, аналізуючи їх і формуючи потребу в послузі або товарі на кілька років вперед.

І керує цим емоційна ДНК! – «Маленькі дані», здавалося б, незначні спостереження, показують те, ким ми насправді є, і розкривають наші справжні особистості. Такі «Маленькі дані» можуть навіть визначати майбутнє всієї вашої компанії.
Світові бренди вже суттєво скоротили свої бюджети, просто застосувавши нейромаркетінг в дії.

ВИ ОТРИМАЄТЕ ЕКСКЛЮЗИВНУ ІНФОРМАЦІЮ

Які сигнали ваша компанія дійсно посилає світові, і що ці сигнали підсвідомо кажуть вашим клієнтам?

Мистецтво спостереження замість постановки питання. Як всього лише пара діалогів і «незначне спостереження» за клієнтами розповість вам про них більше, ніж маса звітів і соцопитувань;

Технології впливу на підсвідомість споживача, за допомогою його цінностей, для прийняття рішення на користь саме вашого продукту серед конкурентів;

«Розумна стратегія» соціальних мереж. Як використовувати інновації для просування бізнесу вже зараз;

Як використовувати ті вимірювання соцмереж, які і відомі небагатьом;

5 способів створення повідомлення вашого бренду для максимального залучення споживачів;

5 простих кроків виходу вашого бренду з кризового стану;

5 несподіваних кроків, які потрібно зробити бренду для того, щоб залишатися актуальним, оскільки «олдскульні» соцмережі трансформуються;

Психологія споживчого інтересу поколінь Y і Z;

Технології вилучення глибинної інформації з статистичних даних про вашу цільову аудиторію, для виявлення дійсних потреб клієнта, поновлення пропозиції, і, як наслідок, – зростання продажів і збільшення прибутку;

Дуже незвичайні техніки, що допомагають побудувати потужний бренд одним розчерком і практично без бюджету;

Як ті речі, про які ви не могли й подумати, можуть зашкодити вашому бізнесу. Яким чином їх швидко помічати (спойлер: якщо ви їх правильно використовуєте, вони можуть перетворити вашу компанію в сенсацію на всю країну!);

Як зробити клієнта «адвокатом бренду».

ТІЛЬКИ ЛЮДИНА, ЯКА НА 100% ВІРИТЬ У ВАШ ПРОДУКТ, БУДЕ ЗМІЦНЮВАТИ ЙОГО ІМІДЖ І НЕСТИ В МАСИ.

ЦЕ ВАЖЛИВО ДЛЯ:
власників і керівників бізнесу;
маркетологів, SMM і PR;
бренд-менеджерів;
керівників відділу продажів;
лідерів думок;
стратегів;
власників персонального бренду.

  У Львові стартували зйомки повнометражного фільму «Я, «Побєда» і Берлін»

Про спікера: МАРТІН ЛІНДСТРОМ

Експерт, що надає знання і технології, які успішно застосовують світові холдинги, лідери думок, королівські родини, глави держав;
Його ідеї використовує кожен 4-й бренд в США;
Ім’я, яке потрапило в список 100 найвпливовіших людей світу за версією Time;
Піонер і Гуру нейромаркетинга, постійно вивчає роль підсвідомого і людської психіки в процесі покупки. Показав вражаючий вплив почуттів на бренди та нашу підсвідомість, теорії, які сьогодні впливають на сотні тисяч брендів по всьому світу;
Засновник маркетингових агентств Brand Sense і Agency Buyology Inc;
Автор 6-ти бестселерів, які найбільш продаються (за версією New-York Times):
«Створення бренду», «Clicks, Bricks & Brands», «Дитячі бренди», «Почуття бренду», «Buyology» стали бестселерами і перекладені на 90 мов світу, а аудиторія його читачів становить понад мільйон осіб. Для багатьох – це настільні книги!
Статті Ліндстрома були опубліковані в провідних світових ЗМІ: Fortune, The Washington Post, Fast Magazine, The USA Today, The Times, BBC Radio, The Observer, BBC World, The Independent.

Як реальний приклад:

У 2015 році Мартін Ліндстром в ефірі NBC Today Show перевернув маркетингову політику кількох дрібних бізнесів всього за 24 години. Через рік кожен бізнес, до якого Мартін доклав руку в рамках цього проекту, перетворився в історію успіху. А саме: майже збанкрутілий продовольчий кіоск перетворився в національну мережу ресторанів. «Супермаркет на розі» став національною сенсацією.

ЦЕ УНІКАЛЬНО! ЦЕ ФАКТ!

Мартін Ліндстром передбачив появу Facebook за два роки до його створення.

Описав модель доходу Google за два роки до того, як компанія оприлюднила її, і першим описав роль брендів в інтернеті всього через кілька місяців після «народження» інтернету для всього світу в 1994 році.

Мартін дослідник-практик, який вивчає роль підсвідомості людини у продажу.

З 2005 року Ліндстром живе в більш ніж 2000 будинках в 77 країнах. Його місія? Визначити і підібрати «Маленькі дані» – зрозуміти справжню причину, по якій ми робимо те, що робимо.

У ЛІНДСТРОМА СВІЙ СТИЛЬ!

АВТОРСЬКИЙ ФОРМАТ ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДУ

Унікальна передача знань, навичок і досвіду в форматі легкої подачі, позитивної енергії, позитиву, драйву, завдяки грі візуальних ефектів, відео та звуку, які мотивують і заряджають аудиторію. Семінар Мартіна – це справжнє шоу, іноді провокаційне, що дає професійні знання в інтерактивній формі на основі власного досвіду відновлення бізнесів від LEGO до Pepsi, Lowes і Disney. Воно доводить, що найбільш ефективним шляхом для змін є невеликі експерименти, які дають прогресивні зміни і вже реальні результати залучення клієнтів і зростання продажів.

ВИСТУП ЛІНДСТРОМА НА 100% ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ КОРИСТІ КЛІЄНТА. І ТАК КОЖЕН КЕЙС.

Залученість і постійна взаємодія з аудиторією показує ефективність формату Н2Н: Кожен учасник може ставити прямі нагальні питання і отримувати відразу практичні відповіді.

  Трагічно загинув видатний французький актор Гаспар Ульєль

ПОРАДИ МАРТІНА НАПРОЧУД ЗРУЧНІ І ЗАСТОСОВНІ ДО КОЖНОГО БІЗНЕСУ.

ЩО БУДЕ У ПРОГРАМІ?

ЯК РОЗВИНУТИ УСПІШНИЙ БІЗНЕС, ВИКОРИСТОВУЮЧИ ІННОВАЦІЇ СОЦМЕРЕЖ

Ваш бізнес не може ігнорувати той факт, що соцмережі проникли за закриті двері будинків споживачів і набули абсолютно нову роль – агента, що впливає на формування переваг людини. Нові технології, які стрімко з’являються і стають ефективним інструментом у просуванні вашого продукту.

Але, як в подібному різноманітті сфокусуватися і точно визначити, на що варто звертати увагу, а що можна сміливо проігнорувати?

Що повинна робити ваша компанія, щоб створити стійкий бренд?

Яка соціальна стратегія відобразить швидко мінливий контекст, оскільки покоління Z і Y підштовхують соціальні мережі до абсолютно нових кордонів?

Чому середньостатистичний підліток, перш ніж відправитися вранці в школу, робить 17 Селфі, і що це означає для вашого бренду?

Якби у вас була можливість дізнатися все про завтрашній день, що б ви зробили інакше в бізнесі сьогодні?

Мартін Ліндстром – професіонал світового рівня – дасть компетентні відповіді на ці питання. Він точно знає, що буде ефективно працювати для бізнесу завтра, і цією унікальною інформацією він поділиться з вами.

РОЛЬ НЕСВІДОМОГО У РІШЕННІ ПРО ПОКУПКУ

85% всього, що впливає на нас при виборі бренду, контролюється нашою підсвідомістю.
Як би дивно це не звучало, ваш улюблений колір, швидше за все, визначається кольором, який впливав на вас в дитинстві. Магніти на вашому холодильнику відображають вашу емоційну точку і ваше майбутнє бажання.
Бренди не є винятком.
Якщо ваш сайт завантажується повільно, споживачі підсвідомо вважають, що ваш сервіс такий же повільний.
Коли люди перериваються при здійсненні покупок в інтернеті, вони на 35% частіше купують за вищою ціною.
Якщо музика в вашому магазині повільніше, ніж пульс людини, люди будуть купувати на 29% більше.
Нові знання стають доступні. На цьому семінарі ви дізнаєтеся, що відбувається навколо вас. Чому багато сигналів, які ваш бренд посилає в даний час – онлайн, в магазинах, по телефону – відлякують потенційних клієнтів назавжди.
Завоювати авторитет вашого споживача – головна задача вашого бренду!

ВИРІШАЛЬНІ «НЕСУТТЄВІ» ДРІБНИЦІ

Ви ретельно продумуєте стратегію розвитку компанії, ловите тренди і впевнені в успіху вашого бізнесу. Але світ стрімко змінюється, і разом з ним очікування клієнтів. Здавалося б, «несуттєві» дрібниці стають зараз цілком визначальними і вирішальними в долі компанії. Наприклад, простий поворот голови манекенів у вітрині – це 4% зростання продажів. Зміна заголовка може збільшити онлайн-трафік на 9%. А проста техніка в Instagram перетворити ваш бренд в суперпотужний всього за одну ніч!

БУДУЙТЕ ДАЛЕКОГЛЯДНІ СТРАТЕГІЇ!
СТВОРІТЬ ЦІННІСТЬ – БУТИ ВАШИМ КЛІЄНТОМ!

РЕЗУЛЬТАТ ІНТЕРАКТИВНОГО СЕМІНАРУ

  ІNSO-LVIV зіграє концерт до 250-річчя Бетховена

ВИ ОТРИМАЄТЕ:

Прості інновації, які важливо впровадити вже сьогодні для вашого успіху завтра в продажу, маркетингу, брендингу, управлінні, клієнтоорієнтованості і сервісі.

Готові рішення, швидкого виходу з кризи, оновлення вашого бренду і зміцнення позицій на ринку компанії.

Новаторські знання нейронауки, як звертатися не тільки до умів споживачів, але і до їх почуттів, що допоможе змінити стандартну поведінку людей і в результаті, завдяки новизні і подиву, збільшить попит на ваш продукт.

Дійсно працюють інструменти, які ви легко упровадите в своєму бізнесі і займете позицію лідера.

Технологію необхідних трансформаційних процесів до створення персональної «соціальної дорожньої карти» для вашої компанії.

Свіжий погляд на ваш бізнес, який коштує більше, ніж рекомендації десятка консультантів і сотні прочитаних книг.

Атмосферу networking-майданчику — обмін досвідом, ділові контакти, готові рішення.

Отримані поради та ідеї стрімко розгорнуть ваш бренд на 180 градусів до успіху.

Ви виявите багато дивовижного у собі!

ТУТ НАРОДЖУЮТЬСЯ НОВІ ІДЕЇ ТА ПРОЕКТИ!

Категоріїї квитків:

Imperial (Увага! Всього 7-місць!)

Розміщення у 1 ряду
Розбір індивідуального кейсу Мартіном Ліндстромом (попередньо пропрацьований), пропозиціі до рішення питань розвитку, просування, маркетингу компаніі
(16 березня, 60 хвилин, 1-3 чоловіка від компаніі)
Комплект роздаткових матеріалів (блокнот, ручка)
Кава-брейки
Обідній фуршет VIP lounge
Іменний сертифікат учасника, підписаний особисто спікером
Презентаційні матеріали від Мартіна Ліндстрома
Індивідуальне паркомісце у загальній паркувальній зоні
Пріоритетна стійка реєстрації
ВІП-вечеря зі спікером
Подарунки від партнерів і спонсорів
Автограф-сесія і фотосесія після заходу
Електронна версія книги спікера
Можливість вкласти рекламні матеріали в пакети учасників
Персональний асистент
Подарунковий сертифікат 200 Євро на Olerom Forum One 2019
Участь в одному відкритому заході OLEROM (до 01.10.2019)
Бонус -50% на корпоративний тренінг від OLEROM (до 01.10.2019)

Royal

Розміщення у 2-3 рядах
Комплект роздаткових матеріалів (блокнот, ручка)
Кава-брейки
Обідній фуршет VIP lounge
Іменний сертифікат учасника
Презентаційні матеріали від Мартіна Ліндстрома
Індивідуальне паркомісце у загальній паркувальній зоні
Пріоритетна стійка реєстрації
ВІП-вечеря зі спікером
Подарунки від партнерів і спонсорів
Автограф-сесія і фотосесія після заходу
Електронна версія книги спікера
Подарунковий сертифікат 100 Євро на Olerom Forum One 2019
Знижка -50% на участь в одному відкритому заході OLEROM (до 01.10.2019)
Бонус -20% на корпоративний тренінг від OLEROM (до 01.10.2019)

Prime

Розміщення у 4-10 рядах
Комплект роздаткових матеріалів (блокнот, ручка)
Кава-брейки
Обідній фуршет Food court
Іменний сертифікат учасника
Презентаційні матеріали від Мартіна Ліндстрома
Паркомісце у загальній паркувальній зоні
Знижка 10% на участь в одному відкритому заході OLEROM (до 01.10.2019)
Бонус -10% на корпоративний тренінг від OLEROM (до 01.10.2019)

Grand

Розміщення 11-24 рядах
Комплект роздаткових матеріалів (блокнот, ручка)
Кава-брейки
Обідній фуршет Food court
Іменний сертифікат учасника
Презентаційні матеріали від Мартіна Ліндстрома
Паркомісце у загальній паркувальній зоні