Актуальні новини

Єлизавета Шевиркова, дружина Марата Башарова, підтвердила чутки про побиття

Дружина Марата Башарова подала на розлучення після побиття.

Ще в кінці 2018 року в ЗМІ з'явилася інформація про те, що 44-річний Марат Башаров підняв руку на свою дружину, Єлизавету Шевиркову. Зараз стало відомо, що вона подала на розлучення. Що ж насправді сталося – дізнайтеся далі, інформує .

Нещодавно просочилися чутки про те, що артист і телеведучий Марат Башаров підняв руку на свою дружину, з якою він в шлюбі більше двох років.

Брат дружини актора тоді підтвердив, що Башаров дійсно зламав ніс Єлизаветі Шевирковій. Однак сам Марат спростував цю інформацію і заявив, що вони з Лізою сміються над подібними новинами.

Несподівано вона на своїй сторінці в Instagram зізналася, що розлучається зі своїм чоловіком через його рукоприкладство і пристрасті до алкоголю. За її словами, вона намагалася зберегти шлюб і думала, що актор зміниться заради сім'ї, дитини та своєї кар'єри, але все виявилося марно.

Єлизавета зазначає, що любила актора щиро і чисто і з великою насолодою "падала" у ці відносини. Коли вона зустріла Марата, то відмовлялася вірити чуткам про нього, думаючи, що людина змінилася і усвідомила свої минулі вчинки, але все виявилося марним.

"Соромно в цьому жити, соромно приховувати, соромно говорити. Зараз вже немає сенсу приховувати. Я чекала, що Марат знайде в собі сили і потрібні слова, щоб прокоментувати цю ситуацію, але він знову робить вигляд, що нічого не сталося і все добре… Багато було хорошого, багато було вкладено сил, терпіння і любові. Найбільше щастя, яке сталося в моєму житті – це наш син Марсель. Заради нього сподіваюся, ми збережемо хороші дружні відносини

Зазначимо, що актор і телеведучий Марат Башаров одружився на своїй шанувальниці, Єлизаветі Шевірковій, влітку 2016 року, коли та вже була від нього вагітна. Подальше народження улюбленого сина не змінило характер артиста.

  26 листопада — день пам'яті Іоанна Златоуста: історія та традиції свята

Важливо, що Єлизавета Шевиркова – не перша жертва жорстокості Марата Башарова. До цього він був одружений на Катерині Архаровій, яка пережила подібну історію чотири роки тому. Але на відміну від терплячої і скритної Єлизавети, колишня дружина артиста відкрито говорила про своє невдоволення поведінкою Марата. Зараз вона виражає жалість по відношенню до потерпілої.

Залишити відповідь