Актуальні новини

Єлизавета Шевиркова, дружина Марата Башарова, підтвердила чутки про побиття

Дружина Марата Башарова подала на розлучення після побиття.

Ще в кінці 2018 року в ЗМІ з'явилася інформація про те, що 44-річний Марат Башаров підняв руку на свою дружину, Єлизавету Шевиркову. Зараз стало відомо, що вона подала на розлучення. Що ж насправді сталося – дізнайтеся далі, інформує .

Нещодавно просочилися чутки про те, що артист і телеведучий Марат Башаров підняв руку на свою дружину, з якою він в шлюбі більше двох років.

Брат дружини актора тоді підтвердив, що Башаров дійсно зламав ніс Єлизаветі Шевирковій. Однак сам Марат спростував цю інформацію і заявив, що вони з Лізою сміються над подібними новинами.

Несподівано вона на своїй сторінці в Instagram зізналася, що розлучається зі своїм чоловіком через його рукоприкладство і пристрасті до алкоголю. За її словами, вона намагалася зберегти шлюб і думала, що актор зміниться заради сім'ї, дитини та своєї кар'єри, але все виявилося марно.

Єлизавета зазначає, що любила актора щиро і чисто і з великою насолодою "падала" у ці відносини. Коли вона зустріла Марата, то відмовлялася вірити чуткам про нього, думаючи, що людина змінилася і усвідомила свої минулі вчинки, але все виявилося марним.

"Соромно в цьому жити, соромно приховувати, соромно говорити. Зараз вже немає сенсу приховувати. Я чекала, що Марат знайде в собі сили і потрібні слова, щоб прокоментувати цю ситуацію, але він знову робить вигляд, що нічого не сталося і все добре… Багато було хорошого, багато було вкладено сил, терпіння і любові. Найбільше щастя, яке сталося в моєму житті – це наш син Марсель. Заради нього сподіваюся, ми збережемо хороші дружні відносини

Зазначимо, що актор і телеведучий Марат Башаров одружився на своїй шанувальниці, Єлизаветі Шевірковій, влітку 2016 року, коли та вже була від нього вагітна. Подальше народження улюбленого сина не змінило характер артиста.

  Ірина Монатік зачарувала мережу незвичайним і дуже яскравим аутфітом

Важливо, що Єлизавета Шевиркова – не перша жертва жорстокості Марата Башарова. До цього він був одружений на Катерині Архаровій, яка пережила подібну історію чотири роки тому. Але на відміну від терплячої і скритної Єлизавети, колишня дружина артиста відкрито говорила про своє невдоволення поведінкою Марата. Зараз вона виражає жалість по відношенню до потерпілої.

Залишити відповідь