Епатажна співачка MARUV опублікувала у своєму мікроблозі гнівний пост, адресований всім, хто розкритикував її за отримання премії MTV.

Після того, як в ЗМІ з’явилася інформація про те, що MARUV (Анна Корсун) була представлена в одній з номінацій премії MTV як «краща співачка», в шоу-бізнесовому середовищі розгорівся справжній скандал, інформує Ukr.Media.

Однак сама артистка заявила, що отримала нагороду на міжнародній премії MTV EMA в номінації «Кращий артист за версією MTV Russia». На своїй сторінці в соціальній мережі Instagram вона опублікувала відповідне звернення до всіх, хто «облив її брудом» і порекомендувала «навчитися читати і перевіряти факти».

Виконавиця акцентувала увагу на тому, що ця номінація не має абсолютно ніякого відношення до конкретної країни або громадянства. Вона пояснила, що в минулому році переможцем був Jah Khalib — співак з Казахстану, а в цьому році — перемогла вона.

MARUV заявила: “MTV Russia — це філія великого глобального телеканалу, і це єдина філія MTV на всьому пострадянському просторі, і він знаходиться в Росії, тому й має таку назву”.

Також зірка досить різко звернулася до «особливо обдарованих» і зазначила, що на червоній доріжці вона «позначила, звідки вона родом», а також запевнила, що виходила отримувати нагороду під українським прапором.

Шоу-діва з жалем зізналася, що її «вкотре розчарували своїм невіглаством і образами» і висловила «окреме спасибі» низці українських телеканалів за «недофакти». В кінці свого звернення вона написала, що “в усьому світі представляє тільки себе і свою музику”.