Телеведуча поділилася таємницями ідеальної фігури.

Маша Єфросиніна, фігурою якої захоплюються тисячі дівчат, запевняє: її зовнішній вигляд — це зовсім не подарунок генетики, а результат наполегливої праці. З чого він складається — телеведуча розповіла у своєму пості в Instagram. Маша зізналася, що за своєю природою вона схильна до повноти, тому їй доводиться ретельно стежити за своїм харчуванням, інформує Ukr.Media.

«Моє тіло належить до такого типу, яке розпухає: від думки про шоколад, від установки на дієту, стресу і від силових навантажень! Круто, чи не так? Тому я не сиджу на дієтах багато років, зате системно дотримуюся певного режиму харчування. Я давно засвоїла істину: концентрація на схудненні незмінно призводить до набору ваги», — запевняє Єфросиніна.

В період ПМС Маша може дозволити собі шоколад або морозиво.

«Але потім не знищую себе за це, а навпаки, кажу собі, що хоч хтось же повинен мене балувати», — зізнається вона.

Зі стресом, за її словами, «взагалі розмова коротка».

«Перше, треба визнати, що зараз ми в ньому живемо тотально. А значить, треба з ним домовлятися або давати відсіч. Моя антистрес-програма: медитація, масаж, прогулянки з дітьми по кілька годин, кіно/серіали, книги, самота (година в день на себе), секс, подорожі, спорт», — поділилася Єфросиніна.

Про спорт Маша вирішила розповісти більш докладно.

«Не пам’ятаю, коли тримала в руках гантелі або штанги. Працюю виключно з власною вагою (у мене її достатньо), щоб зміцнювати внутрішню і опрацьовувати зовнішню мускулатуру, розтягувати тканини (щоб відходила зайва вода), вміти тримати баланс і збільшувати свою витривалість», — підсумувала вона.