У неділю, 13 жовтня, на телеканалі “1+1” пройшов восьмий ефір найочікуванішого шоу “Танці з зірками”.

На телеекрани вийшов 8 випуск улюбленого шоу “Танці з зірками 2019” від 13.10.2019. У восьмому ефірі телеглядачі побачили випуск, який пройшов під девізом “Боротьба за життя”, інформує Ukr.Media.

У сьогоднішньому випуску всі пари дивували нас виключно бальними постановками.

Учасники продемонстрували на паркеті тільки танці бальної програми, а пари, які за результатами голосування телеглядачів потрапили в зону ризику, боролися за шанс залишитися в проєкті. Рішення, хто з них пройде далі — приймали судді, до яких на цей раз приєдналася легенда проєкту, балетмейстер Народний артист Григорій Чапкіс. Саме він був одним із членів журі “Танців з зірками” тринадцять років тому і давав настанови зоряним учасникам.

Ведучими балкона стали Потап разом зі своїм одинадцятирічним сином Андрієм, який вперше виступив перед глядачами. Юна зірка встигла поділитися враженнями перед своїм першим прямим ефіром.

“Звичайно, я хвилююся, тому що в цей вечір на мене буде дивитися вся країна. Велика відповідальність — перебувати на одному балконі з такими зірковими учасниками! Можна і розгубитися… Але в мене вже є досвід проведення заходів, який, сподіваюсь, не підведе. Впевнений, ефір пройде відмінно, адже в мене така підтримка.”

Крім кумедних жартів, які так люблять телеглядачі каналу, Потап підготував для шанувальників шоу — сольний виступ з ліричною піснею “CHINA”. Вже в цьому ефірі зірки вперше показали всю свою технічну підготовку в танцях. Ви переконалися в майстерності своїх фаворитів, адже це була справжня битва за життя і шанс довести зіркам, що вони гідні фіналу.

Так, актор Олексій Яровенко, який у минулому ефірі зізнався, що він хотів покинути шоу і вирішив залишитися, щоб не підвести свою партнерку Олену Шоптенко, кинув собі челендж продемонструвати гарні танці. Пара станцювала пристрасне танго.

  Феодосія Колосяниця 11 червня: історія, традиції та прикмети свята

У свою чергу, актриса Ксенія Мішина теж кинула собі виклик. В цей раз спробувала виступити зі своїм партнером Женею Котом в комічних амплуа, танцюючи ефектний джайв. Олімпійська призерка Анна Різатдінова з Олександром Прохоровим теж запалили зал карнавальною самбою.

За підсумками, найменше балів від суддів отримали Михайло Кукуюк і Єлизавета Дружиніна. Але після глядацького голосування в турнірній таблиці останніми виявилися 2 пари: Олексій Яровенко та Олена Шоптенко та Михайло Кукуюк і Єлизавета Дружиніна. Вони танцювали танці “за життя”, що й визначило їхню подальшу долю. Ну, як “танцювали”… Михайло відмовився танцювати.

Так, шоу залишили Михайло Кукуюк і Єлизавета Дружиніна, за яких менше глядачів проголосували.