На фото молодята переповнені неповторними емоціями.

Рік тому співачка Кеті Перрі відповіла “так” на пропозицію руки і серця від бойфренда — відомого актора Орландо Блума. 15 лютого, вони нарешті оприлюднили фото з заручин!

Поки шанувальники 35-річної Кеті Перрі та 43-річного Орландо Блума чекають їх весілля, вони відзначили річницю заручин, інформує Ukr.Media.

У минулому році саме після Дня всіх закоханих, 15 лютого, актор зробив своїй коханій пропозицію і подарував кільце у вигляді квітки за п’ять мільйонів доларів. Його серцевина виконана з рожевого діаманта в чотири карати, а для пелюсток ювеліри використовували вісім діамантів поменше.

Однак ми могли тільки припустити, якими були заручини. І ось, через рік після знаменного дня, Кеті Перрі поділилася ексклюзивними чорно-білими кадрами. Видно, що на вечірку актор запросив багато гостей, а самі молодята були переповнені почуттями та неповторними враженнями.

“Рік тому я сказала “так” життю, любові та еволюції.. І нам, звичайно, ніколи не нудно”, — розповіла зірка.

Тепер шанувальники чекають, коли пара оголосить дату весілля. За словами їхніх друзів, і Блума, і Перрі вже готові до сімейного життя і затягувати не збираються.

Нагадуємо, що про роман Орландо Блума і Кеті Перрі стало відомо в січні 2016 року на афтепаті “Золотого глобуса”. Незабаром папараці надали підтвердження їх зв’язку у вигляді фотографій з романтичного відпочинку на Гаваях. У березні 2017-го пара офіційно розпалася, а в лютому 2018 року знову зійшлася.