Герцогиня обміняє документи, як тільки з неї знімуть королівські обов’язки — 31 березня.

Ми знаємо, ви теж скучили за Меган Маркл. Поки невідомо, коли герцогиня з’явиться на публіці, враховуючи пандемію коронавірусу, але все ж деякі новини від дружини принца Гаррі у нас є в запасі, інформує Ukr.Media.

38-річна Меган Маркл з відмовою від королівських обов’язків почала дихати на повні груди.

Близькі друзі сім’ї герцогів розповіли, що з початком нового життя у Ванкувері Меган Маркл заспокоїлася і навіть помітно покращала.

Меган рада, що змогла втекти від цього хаосу в Лондоні. Вона відчуває себе новою людиною. В її житті знову настала справжня весна. Приємно бачити її у відмінній формі.

Відомо, що у Великобританії екс-актриса часто зазнавала панічної атаки й відчувала тиск з боку ЗМІ, а також і родичів з королівської родини.

Вона нервувала, виходячи з дверей власного будинку, з-за постійного негативу в її бік. Добре, що зараз все закінчилося.

Тепер же початок нового життя Меган Маркл хоче почати з новим прізвищем. Меган планує взяти прізвище нащадків Єлизавети II й принца Філіпа. Нібито так вона планує стати ближче до свого маленького сина Арчі.

Зазначимо, що малюк Арчі носить прізвище Маунтбаттен-Віндзор, що має пряме відношення до королівської династії. Його отримують всі нащадки Її Величності, які не мають титулів. Таким чином, Меган Маркл стане першою, хто, зберігаючи за собою титул, буде носити прізвище Маунтбаттен-Віндзор.