В черговий раз дружина принца Гаррі опинилася в центрі уваги.

Меган Маркл знову отримала порцію критики. Здавалося б, чим герцогиня знову не вгодила британцям? Але всьому провиною її недавня поява на публіці з малюком Арчі, інформує .

Нагадаємо, що нещодавно 37-річна Меган Маркл з 2-місячним сином з'явилася на благодійному змаганні. Днями відбувся традиційний благодійний матч з поло — King Power Royal Charity Polo Day — в графстві Суррей, де також брали участь 37-річний принц Вільям і 34-річний принц Гаррі.

Щоб підтримати чоловіків, обидві герцогині з дітьми з'явилися на заході.

Для нового виходу у світ Меган наділа об'ємне плаття кольору "хакі", доповнивши образ сонцезахисними окулярами в золотистій оправі.

Але ця поява на публіці стала приводом для скандалу. Меган Маркл так порушила багаторічне негласне правило: не можна виходити на публіку з новонародженим членом королівської сім'ї. Тепер аристократія і багато підданих британської корони засуджують Мег за те, що вона показала обличчя дитини на громадському заході.

При цьому вони з Гаррі вважають непотрібним посвяти преси в їхні справи, тому і церемонія хрещення Арчі проходила в закритому режимі.