Меган Маркл повідомила радісну новину у своїй соцмережі.

Кілька місяців тому стало відомо, що Меган Маркл стане запрошеним редактором Vogue. І ось вже сьогодні герцогиня поділилася першими результатами роботи.

Герцогиня Сассекська презентувала авторську обкладинку для вересневого випуску британського журналу Vogue. Відповідний кадр вона опублікувала на своїй офіційній сторінці в Instagram, інформує .

Меган працювала над номером протягом місяця і особисто підбирала героїв. На обкладинці глянцю були представлені 15 знаменитостей, серед яких: моделі Адво Ілі, Крісті Тарлінгтон і Адут Акех, активістка Грета Тунберг, прем'єр-міністр Нової Зеландії Джасінда Ардерна, актриси Джемма Чан, Сальма Хайек та інші.

Як можна помітити, одне місце на обкладинці залишилося порожнім і було виконано в дзеркальному стилі. Таким чином Маркл хотіла показати, що кожна жінка може стати зіркою видання. У підписі до публікації вона поділилася враженнями від редакторської роботи:

"Бути запрошеним редактором Vogue — це дуже корисний і пізнавальний досвід. Я занурилася в цей процес, працюючи протягом місяців. І тепер я щаслива, що можу поділитися з вами тим, що ми створили. Величезне спасибі всім друзям, які підтримали мене в цьому починанні, витративши свій час і енергію, щоб допомогти мені наповнити ці сторінки. Окрема подяка Едварду Еннінфулю (головний редактор британського Vogue, — прим ред.) за цю чудову можливість!"

Повідомляється, що в цьому номері читачі знайдуть ексклюзивне інтерв'ю між герцогинею і колишньою першою леді США Мішель Обамою, відверта розмова між принцом Гаррі і доктором Джейн Гудолл, надихаючі статті і багато іншого.