Їх варто подивитися кожній дівчині.

Обіцяти — не значить одружитися

Повчальний фільм, хоча місцями смішний і зворушливий

Екранізація легендарної книги, яка у свій час відкрила очі тисячам дівчат по всьому світу — «Ви просто йому не подобаєтеся». Картина мила, смішна і зворушлива, але все ж дуже повчальна — після перегляду ти перестанеш щомиті перевіряти телефон, чекаючи його дзвінка, інформує .

«Секс у великому місті»

Всі шість сезонів, кожну серію, в сотий раз…

Цей серіал ніколи не буде зрозумілий чоловікам, але нам, дівчатам, він прописаний в якості чарівної пігулки, одночасно гіркої, але і натхненної.

Думай, як чоловік

Фільм високо оцінили навіть прихильниці шедевра Стіва Харві для жінок про чоловічу психологію.

Четверо героїв страждають від проблем у взаєминах з супутницями життя, які черпають поради з книги Стіва Харві «Роби як жінка, думай як чоловік». Дізнавшись про це, хлопці вирішують помститися слабкій статі тим, що спробують спростувати дані в книзі рекомендації, ведучи себе в точності навпаки. Але природу не обдуриш!

Короткий курс щасливого життя

Російський фільм молодого режисера Валерії Гай Германіки.

Ще один серіал або, швидше, міні-серіал, який чесно і без прикрас описує різні проблеми у відносинах і методи їх вирішення. Валерія Гай Германіка, режисер «короткого курсу», постаралася на славу, занурившись у відверті роздуми про життя сучасних молодих жінок.

Валентинка

Стрічка про те, що любов — це не завжди метелики в животі

Любов схожа на сходи — по ній можна піднятися високо, відчувши неймовірне блаженство і щастя, а можна стрімко впасти вниз від розчарувань і образ. Дін і Сінді «купалися» у своїй любові, але через деякий час вони переситилися цим почуттям. Незрозумілим чином воно трансформувалося і стало обтяжувати. Фільм про те, як пережити навіть найсильнішу кризу у відносинах.

  Картину Моне продали на аукціоні за рекордні $110,7 млн