Герцогиня Сассекська щодня має справу з людською ненавистю.

Нещодавно герцогиня Сассекська разом зі своїм чоловіком принцом Гаррі взяла участь у записі подкасту про підліткову терапію на честь Всесвітнього дня психічного здоров’я, інформує Ukr.Media.

В ексклюзивному інтерв’ю обговорювалися проблеми, з якими найчастіше стикаються підлітки, включаючи онлайн-знущання та їх наслідки для психічного здоров’я. Говорячи про Інтернет і соціальні мережі, Меган була відверта: “Так, це відмінний спосіб встановити контакт, але в кінцевому підсумку це також місце, яке часто роз’єднує людей. І я знаю, про що говорю. Мені сказали, що у 2019 році я була людиною, яку тролили найбільше у світі!” І це відбувалося в той рік, коли герцогиня провела кілька місяців у декретній відпустці після народження первістка — сина Арчі.

Попри відсутність Меган на публічних заходах, вона регулярно стикалася з постійною онлайн-критикою і образами з боку онлайн-тролів і ненависників. “Байдуже, 15 тобі років чи 25, якщо люди говорять про тебе неправду, то це дуже шкідливо для твого психічного та емоційного здоров’я”, — запевнила герцогиня.

Відтоді, як Меган і Гаррі покинули королівську сім’ю в березні, вони зіткнулися з ще більшою критикою. Обговорювали все: від їх рішення виїхати за океан до прохань про збереження конфіденційності.

Гаррі підхопив промову дружини і пояснив, що в них бувають “хороші і погані дні” щодо подібних реакцій, і порадив: “найкращий спосіб впоратися з тролінгом — поставити себе на перше місце, адже бути вразливим — не означає бути слабким”.

Велика частина негативу, який обрушився на пару, зосереджений в Інтернеті. Сассекські чесно зізналися, що мало що можуть зробити проти тролів у соціальних мережах. Цілком можливо, що це одна з вагомих причин, чому вони не повернулися на більшість соціальних медіа-платформ після королівського розколу. У тому числі, в Інстаграм.

  Сінді Кроуфорд повторила рекламу Pepsi, однак не змогли повірити, що фото не старі

У той час як багато людей звинувачували пару в надмірній чутливості, сама Меган не погодилася з цією заявою. “Навіть якщо наш досвід може сильно відрізнятися від того, що люди відчувають день у день, це все одно людський досвід, — сказала вона. — Ми всі знаємо, як це, коли наші почуття зачеплені; як це — бути ізольованим або прости іншим”.

Це не перший раз, коли герцогиня говорить про ненависть, з якою вона має справу щодня. У минулому році вона відверто розповіла про знущання в інтерв’ю журналісту Тому Бредбі під час королівського турне по Африці.

“Будь-яка жінка, особливо коли вона вагітна, дуже вразлива”, — у відчаї зізналася тоді Меган.