Меган Маркл та принца Гаррі не пустять на балкон — преса обговорює підготовку до майбутньої коронації принца Чарльза. У чому причина?

Західні ЗМІ щосили обговорюють коронацію принца Чарльза, і просочилася інформація про те, що Меган Маркл і принца Гаррі не пустять на балкон. В цей момент правлячим монархом Великобританії залишається королева Єлизавета II, але британська преса вже в передчутті коронації її сина. Так, Зе Міррор написали, що герцоги Сассекські не будуть присутні разом з іншими членами королівської сім’ї на балконі Букінгемського палацу. Нібито потім, що церемонія коронації буде не повномасштабною, а в «урізаному форматі», інформує Ukr.Media.

Дейлі Мейл посилаючись на свої джерела повідомили, що церемонія сходження на трон принца Чарльза не буде такою масштабною, як у Її Величності в 1953 році. Через пандемію коронавірусу і всього, що відбувається у світі, Букінгемський палац прийняв рішення провести більш скромну церемонію. Офіційно цю інформацію не підтвердили. ЗМІ продовжують пильно стежити за ситуацією.