"Мені було страшно": Шерон Стоун таємно від усіх зробила аборт у 18 років. Про цей факт акторка зізналася у своїх мемуарах.

Днями акторка випустила свою автобіографію The Beauty of Living Twice, у якій відверто розповіла про невідомі факти свого життя. Так, з’ясувалося, що Шерон у юності зробила аборт, інформує Ukr.Media.

У своїх мемуарах кінозірка зізналася, що в 18 років вона могла стати мамою, завагітнівши від свого першого бойфренда. Однак, дізнавшись про свій стан, вона вирішила в таємниці від усіх зробити аборт, який для неї став справжнім випробуванням. На процедуру вона попрямувала в Огайо, оскільки в рідній Пенсільванії через юний вік не могла цього зробити.

“Кров у мене була скрізь. Усе було значно гірше, ніж я припускала. Це була таємниця, і мені розповісти про це було нікому. З цієї причини я залишалася у себе в кімнаті, стікаючи кров’ю кілька днів. Мені було страшно, і я була слабка”, — розповідає Шерон.

Знаменитість зізналася, що весь одяг і простирадла, забруднені кров’ю, вона спалила в бочці біля школи, коли їй стало краще, і повернулася до навчання. Стоун зізнається, що причиною всьому стала її недосвідченість — вона не припускала, що може завагітніти. На той час у її рідному місті Мідвілл був центр планування сім’ї, де фахівці могли дати консультацію і видати контрацептиви.