Міла Йовович вагітна четвертою дитиною в 46 років. У родині артистки вже підростає троє дочок.46-річна голлівудська актриса українського походження готується стати мамою вчетверте, інформує Ukr.Media.

Останнім часом актрису ніде не було видно. Вона відмовилася від відвідування різних заходів і перестала з’являтися на людях. Спочатку колеги думали, що це пов’язано з хворобою молодшої дочки Мілли, але днями з’ясувалося, що артистка знову вагітна.

У суботу, 19 лютого, Йовович в компанії 56-річного чоловіка Пола Андерсона з’явилася на вечорі Prada, на якому всім стало очевидно, що вона знаходиться в цікавому положенні. Просторий наряд не зміг приховати кругленький живіт, а сама актриса широко посміхалася на камеру.

Заміж за режисера вона вийшла в серпні 2009 року через 7 років відносин і двох невдалих шлюбів. У зірковій родині ростуть три дочки: Евер Габо (14), Дешіел Іден (6) і Ошин Ларк, якій 2 лютого виповнилося 2 роки. Для Йовович це вже п’ята вагітність. У 2017 році вона була змушена перенести екстрений аборт у зв’язку з ризиком передчасних пологів. Актриса перебувала на п’ятому місяці вагітності.