Актуальні новини

НАОНІ Оркестра запрошує на свій фірмовий концерт «Рок хіти та саундтреки»

6 березня у Національному театрі ім. Марії Заньковецької НАОНІ Оркестра зіграє свої фірмові концерти «Рок хіти та саундтреки».

Початок концертів о 16:30 та 19:30, повідомили організатори.

У програмі звучатимуть саундтреки до кінофільмів, популярні рок хіти, а також обробки сучасної української та класичної музики.

«Є безліч причин прийти на концерт НАОНІ Оркестра: Хіти The Beatles, Deep Purple, ABBA, Adele, Metallica, Depeche Mode, Pink Floyd, Океану Ельзи, Скрябіна, а також саундтреки з улюблених кінофільмів Таксі, Місія нездійснена, Титанік, Хрещений батько у майстерному виконанні оркестру це те, що в живому виконанні хоча б раз у житті має послухати кожен; ви почуєте неймовірне виконання найкращих світових хітів з українським колоритом; познайомитесь із різноманіттям народних інструментів, про існування деяких з них ви навіть не підозрювали. Окрім того, розвієте стереотип, що академічність та народні інструменти – це нудно і нецікаво, а також зануритесь у магію, яку НАОНІ творять на сцені і точно запам’ятаєте цей виступ назавжди», запрошують організатори.

Квитки можна придбати за посиланнями:

16:30 kasa.in.ua
19:30 kasa.in.ua

Як відомо, в оркестрі є понад 40 народних інструментів бандури, цимбали, кобзи, скрипки, басоля, ліра, тилинка, зозульки, свиріль, козобас, сурма, козацька труба, бугай, флояра, полтавський ріжок, дуда, дримба, рубель і качалка, бубон, береста та ін., що робить оркестр унікальним у світі.

Національний Академічний Оркестр Народних Інструментів України (НАОНІ) створено у 1969 році. Указом Президента України від 17.04.1997 р. оркестру надано статус “Національний”.
Основою концертних програм оркестру є народна інструментальна музика всіх регіонів України. В концертах часто звучать оригінальні ансамблі: сопілкарів, троїстих музик, бандуристів, дримбарів, виконавців на зозульках.

  Детективи, супергерої та Леонардо

На сьогодні Національний оркестр народних інструментів України провідний мистецький колектив України.

Оркестром керує лауреат Національної премії ім. Т.Шевченка, народний артист України, професор Віктор Омелянович Гуцал.

Залишити відповідь