Актуальні новини

У Львові з найтеплішим концертом цієї весни виступить гурт KADNAY

В одній з найвідоміших концертних локацій Львова – у Malevich Concert Arena – 1 березня відбудеться концерт українського інді-поп-гурту KADNAY. Початок події о 19:00, повідомили у VINIL concert agency.

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace1580284 { min-height: 180px !important; z-index: 9; } .simple_marketplace_news_list #mobileBranding1580284{ margin: 0!important; } .mobile-branding-wrapper { min-height: 200px } }

Основною «фішкою» колективу є якісне звучання, що вражає, ритмічні мелодії та особливий настрій пісень. У програмі виступу у Львові – найулюбленіші композиції гурту, які завжди створюють неповторну атмосферу.

«Львове, зустрічай перший найтепліший концерт цієї весни – гурт KADNAY! Пісні цього популярного гурту слухає не тільки українська публіка, а й увесь світ. У піснях KADNAY – палкі поцілунки, молодість та кохання. Їхні виступи заповнюють зал і захоплюють в полон шаленою енергією. Приходьте і насолоджуйтеся!» – запрошують на подію VINIL concert agency.

Гурт обіцяє подарувати шанувальникам не лише відомі та улюблені хіти у виконанні наживо, а й незабутні емоції та музичні враження.

Занотуйте собі:

1 березня / 19:00
Malevich Concert Arena

Квитки доступні за посиланням.


  Оля Полякова заінтригувала новим постом про політичні амбіції

Залишити відповідь