Актуальні новини

Міжнародна прем’єра фільму «Май далеко — май добре» відбудеться на найвищому в Європі кінофестивалі Cervino Cine Mountain Film Festival

Кінофестиваль повністю присвячений гірській темі. Він розташувався на висоті 2000 метрів над рівнем моря, що дає йому право носити звання найвищої кінематографічної події в Європі. Фестиваль щорічно відбувається у Валле-д’Аоста — гірській автономній області в Італії. Цьогоріч відбудеться XXIV редакція кінофестивалю. Захід називають «гірським Оскаром».
Режисерка Ганна Ярошевич і продюсерка Альона Качкан представлять фільм особисто на кінофестивалі. Картина потрапила в основну конкурсну програму. Показ відбудеться 6 серпня.
За сюжетом молодий німець Мішель, досліджуючи дику природу, вирішив переїхати до маленького села в українських Карпатах. Тут герой розводить водяних буйволів — рідкісний вид тварин, що перебуває під загрозою вимирання. Мішель мріє про родину, і вона навіть з’являється: він закохується в дівчину зі свого рідного міста в Німеччині. У Вєри є двоє маленьких дітей від попереднього шлюбу. Вони щасливо проводять час посеред карпатських гір, доглядаючи за буйволами. Утім, його дівчина не впевнена, що може залишитися там назавжди. А Мішель постає перед вибором: кохання на батьківщині чи буйволи в Україні?
Навесні картина отримала приз Андрія Амосова від організаторів Фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.
Офлайн-прем’єра фільму відбулася на 50-му ювілейному КМКФ «Молодість» у межах спеціальної програми «Це справжнє життя» від Docudays UA.
У 2020 році фільм брав участь у кіномаркетах найпрестижніших кінофестивалів документального кіно у світі Jihlava у Чехії та IDFA в Амстердамі й отримав підтримку Українського інституту на міжнародну промоцію в межах програми PROmotion.

  Представниця Вірменії перемогла на дитячому «Євробаченні-2021»

Залишити відповідь