MamaRika розповіла про свої перші пологи. Було прийнято рішення робити кесарів.

Нещодавно українська співачка MamaRika народила первістка. Дівчина активно веде свій блог в Instagram, де систематично розповідає про своє життя, а також показує фото і відео. Здається, її підписники чекали народження сина співачки з таким же нетерпінням, як і вона сама. Тепер же MamaRika вирішила розповісти про те, як пройшли її пологи. Розповідь дівчина поділила на кілька частин, і в першій зізналася, що їй довелося зробити екстрений кесарів розтин, інформує Ukr.Media.

MamaRika опублікувала фото з пологового будинку, і розповіла, як пройшли її пологи. До слова, Дівчина і її чоловік вважали за краще народжувати в приватному пологовому будинку, вибравши той же заклад, що і Віктор Павлік з дружиною. У публікації співачка розповіла, що лікарі ставили їй дату пологів на десяте серпня, але все сталося набагато раніше. “Ми просто приїхали на черговий огляд в пологовий будинок, але лікарі залишили мене там», — розповіла співачка.

Дівчина зізналася, що їй було страшно. “Що говорити, я ніколи в житті не лежала в лікарні. Тому було, м’яко кажучи, страшно. Я сліпо довірилася бригаді лікарів, і не шкодую. У конкретний момент вони прийняли рішення робити кесарів розтин”, — повідомила MamaRika, і пообіцяла, що іншими подробицями поділиться в наступному пості.