Актуальні новини

Міжнародний день таксиста святкують 22 березня

Робота таксиста вельми непроста і часто небезпечна.

Міжнародний День таксиста традиційно відзначається багатьма країнами 22 березня. Людей цієї професії з давніх часів називають візниками. Хоча для деяких пасажирів вони є не просто водіями, які в будь-який зручний час можуть доставити в будь-яке місце міста або країни. Багато таксистів володіють навичками психолога, і тому завжди готові вислухати своїх клієнтів і підтримати в скрутну хвилину, інформує .

Традиція відзначати День таксиста з'явилася в 1907 році, коли на вулицях Лондона 22 березня вперше з'явилися червоні і зелені машини, оснащені спеціальним таксиметром. Цей пристрій сьогодні називається лічильником, по якому пасажири платять за свій проїзд в таксі. З тих пір всі візники, які їздили на таких машинах стали називатися таксистами. Ідея фарбувати таксі в жовтий колір, якими ми їх звикли бачити, прийшла в голову Джону Хертцу, який робив бізнес на автомобілях.

Символ таксі, шашечки, був вибраний також не випадково. Його запозичили у гоночної компанії в надії, що у пасажирів при вигляді машини з таким логотипом створиться асоціація зі швидкістю, що безпосередньо приверне їхню увагу.

У День таксиста прийнято вітати всіх візників, дарувати їм приємні слова і найгарніші побажання.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Оце так тортик! Вікторія та Девід Бекхем показали унікальний торт, зроблений на честь дня народження старшого сина

Залишити відповідь