Катерина Репяхова вважає себе справжнім експертом в боротьбі з хейтерами.

Молода дружина і концертний директор українського виконавця Віктора Павлика, Катерина Репяхова розповіла про те, як ставиться до критики на свою адресу, інформує Ukr.Media.

На своїй сторінці в Instagram 25-річна дівчина розмістила публікацію про те, як бореться з хейтерами. Катерина зізналася, що вважає себе в цій справі “справжнім експертом”. Вона дала підписникам дві поради, як знешкодити критика.

“1. Погодьтеся з його істиною. Погоджуйтеся з думкою вашого критика, якою б безпідставною і дурною вона вам не здавалася. Довести навряд чи ви щось зможете, людина бачить, те що хоче бачити, а не те, як є насправді. Таким чином ви не принизите себе і збережете свої нерви.

2. Погодьтеся з правом вашого критика на власну думку. Кожен сприймає життя через призму свого життєвого досвіду. Ми всі всі бачимо по різному. Для кожного своя краса, свій комфорт і свої цілі в житті. Хоча б з цього ми не можемо мати однакові цінності і погляди. Коли ви приймите факт того, що кожен має право на власну думку, не схожу з вашою — вам стане офігенно класно.

Підводячи підсумки, перша моя порада потрібна для того, щоб розібратися з критиком, а друга, для того, щоб розібратися з самим собою”, — написала Репяхова.