Але її підписники вирішили посперечатися з телеведучою.

Українська телеведуча Ольга Фреймут на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram ділиться порадами з етикету. Ольга — викладач етикету, і досить часто показує правильні манери своїм підписникам. У новому відео знаменитість розповіла і показала, як правильно їсти хліб. Але, черговий урок численні підписники Фреймут піддали критиці. У коментарях фоловери вирішили посперечатися з телеведучою, інформує Ukr.Media.

Виявляється, правило ламати (але не кусати) хліб прийшло з Англії. “Ви знаєте, як їсти хліб правильно? Може відкушувати? Різати? Ні. Хліб завжди потрібно щипати. Навіть якщо вам подають окремо булку і масло, різати її навпіл неправильно. Хліб потрібно ламати, і цей шматочок вже мазати», — написала Фреймут в публікації. А ось підписники Ольги оскаржили цей урок, зазначивши, що в Україні все інакше.

“Мене теж вчили, що хліб щипати не можна, це зневажливо”, ” в Англії може і щипають, але нас вчили бабусі, що не можна хліб щипати, в нас є свої традиції, для чого нам Англія”, ” Незнаю. Бабуся українських традицій притримувалась і вчила, що хліб не можна щипати”, — написали фоловери.