Молодша дочка Костянтина Меладзе Лія стала учасницею шоу «Голос». Дівчина не сумнівалася в своїх вокальних даних.

Дочка продюсера і композитора Костянтина Меладзе пройшла всі етапи відбору на вокальний конкурс. Дівчина вважає, що її прізвище точно не допомогло, адже якби вона погано співала, то її б просто не взяли. Вона також зазначила, що дуже хвилювалася перед участю. Дівчина не сумнівалася в своїх вокальних даних, проте боялася, чи допоможе їй або ж завадить власне прізвище, інформує Ukr.Media.

“У глибині душі я розуміла, що йду на шоу і своєю історією можу зацікавити багатьох. Але, з іншого боку, я досить харизматична і мила людина. Принаймні, мені так здається. Думаю, прізвище тут ні причому. Якби я погано співала, швидше за все, мені порадили б прийти в наступному сезоні”, — розповіла Лія.

Вся сім’я, включаючи батька, підтримала рішення Лії спробувати сили в шоу “Голос”. За словами дівчини, тато знав, що вона хоче спробувати себе на цій телевізійній сцені.

“Для батька моє рішення не стало новиною. Він мене, звичайно, підтримав. Як і у всіх моїх бажаннях. Старша сестра Аліса, дізнавшись, що я йду на «Голос», зраділа і відразу заявила, що я стану переможницею”, — поділилася Лія.

Лія — молодша дочка композитора і його першої дружини Яни Сум. Вони прожили в шлюбі 19 років. У них народилося троє дітей. Старша дочка Аліса з’явилася на світ в 2000 році, Лія — в 2004, а через рік — син Валерій.