Співачка пред’являє високі вимоги до свого молодого обранця.

Дженніфер Лопес і Алекс Родрігес заручилися навесні минулого року, інформує Ukr.Media.

Шанувальники були впевнені, що співачка і її обранець щосили готуються до пишного торжества.

Однак у артистки просто не вистачало часу на це через виступи, зйомки, підготовку до нових заходів і фотосесій.

Так що весілля було вирішено відкласти. Через пандемію коронавірусу мова про одруження влітку теж не заходила. Однак нещодавно інтернет-користувачі задумалися, а чи піде Джей Ло до вівтаря?

Днями з оточення пари вийшла інформація, що співачка не в захваті від того, що у її обранця немає роботи. Він перебивається дрібними проектами і живе в основному за рахунок власних заощаджень. Звичайно, бейсболіст вже досить давно забезпечив собі безбідну старість. Однак відсутність амбіцій, пристрасті і бажання реалізувати себе бентежить Лопес.

“Дженніфер хоче, щоб Алекс вже нарешті вийшов з дому і влаштувався на роботу», — поділився анонім. Однак, за його словами, Родрігесу досить непросто знайти собі справу до душі. Більшу частину свого життя він присвятив спорту і тепер не може відкрити для себе інші інтереси або бажання.

А ось Дженніфер активно працює. Вона готується до нових концертів, записує альбоми і планує відправитися в турне. Лопес хоче, щоб наречений брав з неї приклад. Йому ж така перспектива зовсім не подобається. До того ж, багато фанатів вважають, що Алексу зовсім не обов’язково влаштовуватися на роботу.

Зрештою, його статки, якщо вірити виданню Forbes становлять 300 млн доларів, адже накопичення самої Джей Ло куди скромніше — 110 млн доларів.