Актуальні новини

Молитва, яка змінює життя

Молитви втішають православних християн у біду, допомагають зміцнитися у вірі і не зійти з шляху, даного Господом.

Молитва, яка змінює життя

 Проте мало хто замислюється про те, що з допомогою сильної молитви Богу можна повністю змінити своє життя.

Кожен з нас хоча б раз у житті мріяв змінити свою долю і отримати бажані блага. Існує безліч обрядів і ритуалів, що допомагають виконати найзаповітніші бажання, але на думку священиків, докорінно змінити життя можна тільки за допомогою віри і молитов.

Як правильно молитися

Для того, щоб ваша молитва була вислухана, необхідно дотримуватися кількох правил, установлених Церквою. І якщо для щоденного молитовного правила досить дотримуватися Заповідей Божих і прагнути до праведного способу життя, то для повної зміни свого земного шляху необхідно привести себе в особливий стан духу.

До читання молитви, що змінює життя, необхідно підготуватися за допомогою триденного посту. Саме тому Великий піст — найкращий час для зміни своєї долі. Необхідно вибрати час, коли ви зможете залишитися в повній самоті: навіть близьким родичам не слід знати про те, що ви збираєтеся читати особливе молитовне правило.

Перш за все, постарайтеся відпустити всі непотрібні думки і поглянути на свій життєвий шлях зі сторони: переосмисліть всі минулі дії і подумайте, що саме ви хочете змінити, від чого бажали б позбутися і що привнести. Гарною допомогою у досягненні потрібного настрою буде запалювання ладану і полум'я церковної свічки.

Коли прийде відчуття потрібного стану відчуженості, можна приступати до читання молитви:

«Господи, поможи мені виправитися, поможи знайти суть своя, поможи мені знайти свій шлях істинний і визволи мене від лукаваго! Хрест земний і небесний вкажи мені, вкажи своєю долонею, щоб міг я зрозуміти, що є гріх і міг би відвернути цей гріх від мене. У покаянні до Тебе вдаюся, покаянням життя моя повниться. Ангел-Хранитель з небес до мене сходить і несе мені волю Твою. Святий Боже, святий Безсмертний, до Тебе я кличу, а істинний раб Твій. Нехай буде воля Твоя і укази мені, і йтимуть за Христом, Сином Твоїм, і восславлю в молитвах Ім'я Твоє. Амінь.»

  Руслану Писанку готують до операції — в чому причина

Прочитайте молитву три рази і залиште свічку догоряти. Не слід забувати про те, що повністю змінити своє життя можливо лише з часом: з Божою допомогою заважають вам перешкоди зруйнуються, і ваша Доля попрямує по іншому шляху.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь