Продюсери до останнього не розкривали інтригу, в якому саме амплуа повернеться артист.

Вже в цю неділю, 15 вересня, о 21:00 на телеканалі 1+1 мультиартист і суддя перших двох оновлених сезонів “Танців з зірками” MONATIK повернеться на проєкт, інформує .

Попри зміни в суддівській команді в цьому році, продюсери найбільш популярного розважального шоу країни давно інтригували, що улюбленець телеглядачів і “адвокат всіх зірок” знову з’явиться в ефірі “Танців зірками”, однак до останнього не розкривали інтригу, в якому саме амплуа. Сьогодні стало відомо, що MONATIK, який презентував нову спекотну роботу “Кожен раз”, стане 4-им запрошеним суддею в найближчому ефірі.

Разом з чорним лебедем проєкту, примою-балериною Катериною Кухар, зоряним хореографом Владом Ямою і найемоційнішим суддею проєкту Франсиско Гомесом, MONATIK буде оцінювати постановки пар, присвячені темі кохання.

Нагадаємо, що MONATIK через своє світове турне не зміг зайняти крісло судді шоу. Артист передав естафету хореографу Франсиско Гомесу і запропонував зайняти третє крісло. Цікаво, що заради участі в проєкті, хореограф зі світовим ім’ям, відмовив Мадонні в постановці її шоу.

Купити білети на Монатіка