На вулицях Лос-Анджелеса була сфотографована відома акторка зі своєю донькою.

44-річна голлівудська актриса Шарліз Терон відвідує світські заходи, блищить на червоних доріжках, знімається у фільмах, але ніколи не ставить це вище своєї сім’ї. Вона не забуває приділяти час своїм прийомним дітям: синові Джексону (7 років) і дочці Августині (4 роки). Нещодавно Терон знову потрапила в об’єктиви камер папараці, коли вела свою доньку до гуртка, інформує Ukr.Media.

Акторка привезла свою дочку Августину на заняття в одну зі спортивних секцій Лос-Анджелеса, і донесла її речі до самого залу — саме цей момент фотографи зафіксували. Для поїздки з донькою на заняття Терон вибрала комфортний чорно-білий джемпер, чорні джинси та кеди.

Дівчинку зіркова матуся вбрала в рожевий купальник, шорти і тапочки з хутра. Маля поки відвідує лише розвивальні заняття, а от 7-річний Джексон уже ходить до школи. Актриса намагається завжди проводжати хлопчика до дверей навчального закладу, а коли зайнята, то це робить її мама Герда або близькі друзі. Як розповідала в одному інтерв’ю сама Шарліз, до послуг няні вона не вдається.

Цікаво, що знаменитість особливо не обмежує ні в чому своїх дітей і дає їм повне право на самовираження. Тому син Джексон часто з’являється на публіці в тому одязі, який подобається саме йому.