MONATIK розповів про пікантний курйоз з фанаткою. Що сталося з артистом в Одесі.

Український співак і танцюрист Дмитро Монатік (MONATIK) зізнався, що не може забути курйозний випадок з його прихильницею, який стався в Одесі, інформує Ukr.Media.

Журналістам однієї із програм артист розповів, що незвичайний інцидент з однією з його фанаток не стирається з його пам’яті.

Монатік зізнався, що його часто впізнають на вулицях, фанати просять сфотографуватися або дати автограф. Музикант вважає такий прояв своєї популярності частиною професії, тому не відмовляє шанувальникам у спільному фото. Але іноді прохання зробити селфі з кумиром закінчується для зірки вельми несподівано.

Під час гастролей артист приїхав давати концерт до Одеси. MONATIK обідав в одному ресторані, де до нього підійшла його прихильниця. Молода дівчина хотіла сфотографуватися з улюбленим виконавцем. Музикант не став відмовляти одеситці і люб’язно погодився зробити знімок, після чого сталося непередбачене.

Дівчина включила телефон, після чого ставить його перед співаком. На екрані гаджета артист помічає фотографію, на якій прихильниця відображена в голому вигляді.

Збентежений Монатік зміг побороти шок і здивування, зробивши селфі з фанаткою. За його словами, в той момент йому було дуже незручно, оскільки з ним не траплялися подібні ситуації.