Актуальні новини

На Львівщині націоналісти блокували підприємства Медведчука і Козака

Кілька десятків представників Національного корпусу блокували роботу комерційних об’єктів Віктора Медведчука і Тараса Козака на Львівщині. Зокрема акції пройшли біля заводу «Керамбуд», що поблизу Городка, та готельно-відпочинкового комплексу «Наварія Нова» у селі Наварія.

Націоналісти розклеїли на фасадах інформаційні листівки, що власники даних підприємств фінансують кремлівський тероризм. Також вони облили стіни червоною фарбою. Крім того вони палили димові шашки, фаєра та петарди.

Свою акції вони пояснили тим, що в такий спосіб привертають увагу і влади, і громадськості до бізнесу колаборантів. Також вони висунули ряд вимог до влади: посилити санкцій РНБО проти бізнесу Козака та Медведчука для повного припинення економічної діяльності спонсорів тероризму в Україні; провести ретельне розслідування обставин набуття Тарасом Козаком і його партнером Віктором Медведчуком бізнес-імперії; заборонити усю антиукраїнську «ОПЗЖ» за послідовну антидержавну позицію; ухвалити закон проти колаборантів.

Це вже третя акція Національного корпусу в межах кампанії «Геть московських козачків!». Упродовж трьох тижнів націоналісти привертають увагу влади до того, що попри санкції РНБО спонсори тероризму продовжують вести комерційну діяльність на Львівщині.
Павло Паламарчук, “День”, Львів

  Слава Камінська "домалювала" 5-річному сину Леонарду вуса, як у тата

Залишити відповідь